Windows 8 mi yoksa 8.1 mi?

8.1 çöp, 8 ise komple çöp. Aslında 8 daha stabil gelmişti bana çünkü 7'ye daha yakın bir deneyim bırakıyor. Fakat net framework 4.6'da kalmış onu görünce saldım zaten.
windows 8 zaten stabil o sorun değil adamlar windows vistaya yaptıklarının aynısı windows 8 ede yapmışlardı. neyse şuan 8 kullanıyorum ve gayet çok güzel çok az ram yiyor

Windows 8 zaten stabil o sorun değil adamlar Windows Vista'ya yaptıklarının aynısı Windows 8 ede yapmışlardı. Neyse şuan 8 kullanıyorum ve gayet çok güzel çok az ram yiyor.
Hocam bu forumda bulunun da hangi işletim sistemini kullanırsanız kullanın. 8 hızlı ve stabil. Tek sorun başlat yok. Hocam bir de büyük harf yazımına dikkat edin. Ben alıntılarken düzelttim epey.
Windows 8.1 daha iyi.
İki adet avantajı var. Biri destek diğeri başlat simgesi. Başka artısı yok.

Hocam bu forumda bulunun da hangi işletim sistemini kullanırsanız kullanın. 8 hızlı ve stabil. Tek sorun başlat yok. Hocam bir de büyük harf yazımına dikkat edin. Ben alıntılarken düzelttim epey.

İki adet avantajı var. Biri destek diğeri başlat simgesi. Başka artısı yok.
benim için destek önemli değil windows 8.1 desteği ne zaman biterse bende windows 8 den çıkarım windows 10 yaparım ben başlat menüsü yok diye birşey demiyor hatta daha rahat kullanıyorum

Geri
Yukarı