Windows 8 Net Framework 3.5 Sorunu

Erhan Göğüş

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Ö.G.G.
Arkadaşlar Windows 8 kurulu internet bağlantısı olmayan bilgisayarda Net 3.5 gerektiren bir program yüklenmiyor. Hatta Net AİO programını denedim yine olmadı. İnternet olmadan nasıl yapabiliriz ?

Şimdilik mümkün değil zira Microsoft .Net Framework'ün Windows 8 ile uyumlu sürümünü yayınlamadı. Sistem indirirken Software Distrbution klasörünü kontrol ettim, modüller tek tek iniyor ki bu yüzden kopyalayıp "kurulum budur" diyemiyorsun. beklemekten ya da internet erişimi sağlamaktan başka çare yok şu anda. Hangi program için gerekti bu arada?

//furkancelik, verdiğin sürüm Windows 8 ile uyumlu değil.

Şimdilik mümkün değil zira Microsoft .Net Framework'ün Windows 8 ile uyumlu sürümünü yayınlamadı. Sistem indirirken Software Distrbution klasörünü kontrol ettim, modüller tek tek iniyor ki bu yüzden kopyalayıp "kurulum budur" diyemiyorsun. beklemekten ya da internet erişimi sağlamaktan başka çare yok şu anda. Hangi program için gerekti bu arada?

Linki verdikten sonra ben de fark ettim :)

Turkcell Wınn gerekli. Ne yaptıysam kuramadım.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı