Windows 8 Pro Build 9200 Medya Eksik Hatası

The Psycho

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 8 Yükseltmesinden indirdim ve sonra ISO Dosyasını DVD'ye yazdırdım. Öyle bir seçenek var.
Build 9200 yazıyor.

Sıfırlamayı denediğimde Medya Eksik - Bazı dosyalar eksik Windows yüklemesi veya kurtarma medyası bu dosyaları sağlayacak yazıyor.

İnternette bu sürümün birçok özelliğinin kapalı olduğunu duydum.

Yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırlamak istediğin sürümle yükleme ortamındaki sürüm aynı olmalıdır.
Acele ile konuyu açtım başlıktaki ufak bir eksiklik yüzünden cezayı yapıştırmanızı doğru bulmuyorum. Herkes hata yapabilir...
Kullanıcıları forumdan soğutuyorsunuz. Böyle yapmaya devam ederseniz çok üye kaybedersiniz bilginize.

Forum'da acil konu açmam gerekiyordu. Sayenizde ne yorum yazabildim ne konu açabildim...
Eminim Doğal olarak bu soğumada beni zamanla farklı forumlara yönlendirecektir.

Acele ile konuyu açtım başlıktaki ufak bir eksiklik yüzünden cezayı yapıştırmanızı doğru bulmuyorum. Herkes hata yapabilir...
Kullanıcıları forumdan soğutuyorsunuz. Böyle yapmaya devam ederseniz çok üye kaybedersiniz bilginize.

Forum'da acil konu açmam gerekiyordu. Sayenizde ne yorum yazabildim ne konu açabildim...
Eminim Doğal olarak bu soğumada beni zamanla farklı forumlara yönlendirecektir.

Burak bey size yardımcı olmak için yaklasmis gibi geldi bana aslinda:)

Üye kaybetme gibi bir endişemiz yok. Ama kazandığımız üyelerin kurallara harfiyen uyan ve forum düzenini bozmayan üyeler olması bizim için önemli. Üye kazanmak isteyen bir forum Türkçe kurallarını forum kuralı yapar mı?

Burası bugüne kadar katıldığınız forumlardan farklı bir yer sevgili The Psycho. Bunu anlamanız gerek.

Saygılarımızla.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı