Sınama Modu Windows 8 Pro Build 9200

64 Bit'te imzasız sürücü yüklenemez. Eğer imzalanmamış bir sürücü yüklemek için Sürücü İmza Zorunluluğu'nun devre dışı olduğu modda Windows'u başlattıysanız altta bu ibare çıkar. Windows'u yeniden başlatınca normal modda açılması gerek.

64 Bit'te imzasız sürücü yüklenemez. Eğer imzalanmamış bir sürücü yüklemek için Sürücü İmza Zorunluluğu'nun devre dışı olduğu modda Windows'u başlattıysanız altta bu ibare çıkar. Windows'u yeniden başlatınca normal modda açılması gerek.
Tam anlamadım fakat Windows'u yeniden başlattım zaten ama yazı hala duruyor.

Aktivatör kullandım fakat önceden yoktu, bir anda oldu. Bunun bir eksisi olur mu ? Bir de bu işletim sistemi beni temmuz ayına kadar idare etse yeter. Temmuzda orijinal Windows 8 alacağım. O zaman kadar sıkıntı çıkar mı ?

Hata yaparak öğreniyoruz işte. :) Format atacaktım zaten. Yeniden yükleyip Burak Alkan'ın gösterdiği şekilde aktifleştirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı