Windows 8 Pro Windows 8.1'e nasıl güncellenir?

Can Güler

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda Windows 8 pro yüklü. Magazadaki uygulamaların 8.1 sürümünü istemesi nedeniyle bilgisayarımı 8.1 sürümüne yükseltmek istiyorum fakat magazadan güncelleyemedim. Nasıl güncelleyebilirim?

Sistem Özellikleri:
  • İşletim Sistemi: Windows 8 Pro 32 bit
  • İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 2.50GHz (2 CPUs)
  • Bellek: 2048 MB RAM
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 3400 Series

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sisteminiz orjinal mi? Windows Update üzerinden tüm güncelleştirmeleri yapın, mağazadan tekrar deneyin.
Ayrıca buradan indirebilirsiniz.

İşletim sisteminiz orjinal mi? Windows Update üzerinden tüm güncelleştirmeleri yapın, mağazadan tekrar deneyin.
Ayrıca buradan indirebilirsiniz.
İşletim sistemim orjinal değil. Windows etkinleştirme programı kullanarak etkinleştirme yaptım. Ayrıca verdiğiniz link 64 bit, bendeki işletim sistemi 32 bit. Verdiğiniz linkteki 64 sürümü yüklesem bir şey olur mu?

Benim ozellikler;
  • 2GB RAM
  • 2GHz Çift cekirdek Intel Pentium islemci
  • Ati Radeon 1350x1500 512 mb ekran karti
Windows 8 Pro 32-bit kurulu bilgisayarda. 8.1 e gecmek istedim nereden kurabilirim?

Birde sistem derecelendirmesi Windows 7'de 4.3. Windows 8'e gecince 3.9.
8.1 e gecince azalir mi, yani kasar mi? Teşekkürler.

Temiz kurulum ile Windows 8.1 geçebilirsiniz. Sistem daha iyi hale gelir. Bunları düşünmeyin Windows 8.1 temiz kurulum yapın daha iyi olacaktır.

Windows'un derecelendirme sistemi baştan aşağı yanlış. Bu yüzden Windows 8.1'de yok.
Sistem gereksinimlerini karşılıyor bilgisayarınız, kurabilirsiniz.
@Murat Çapraz

Windows Update'den güncellemelerin hepsini yükleyin, sonra mağzadan Windows 8.1'e yükseltebilirsiniz. Daha temiz bir kurulum için Technopat rehberlerinde bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı