Windows 8 Satın Alma ve Yükseltme İşlemleri

Formatta tekrar kullanabilirsin sanırım da TEK BİLGİSAYAR içinmiş bu kampanya. Benim gibi evde 3 bilgisayarı olanların elinde patlayan bir kampanya yani. En dandik bilgisayardan yüklemeye başladım ikinci bilgisayara yüklemeye çalıştığımda lisans etkinleştirilemedi. Mecburen korsana yöneldim yapacak bir şey yok. 6 aylık bir kms serveri çıkmış ortaya ondan yararlanıyorum bilmiyorum artık ne olacak.

Formatta tekrar kullanabilirsin sanırım da TEK BİLGİSAYAR içinmiş bu kampanya. Benim gibi evde 3 bilgisayarı olanların elinde patlayan bir kampanya yani. En dandik bilgisayardan yüklemeye başladım ikinci bilgisayara yüklemeye çalıştığımda lisans etkinleştirilemedi. Mecburen korsana yöneldim yapacak bir şey yok. 6 aylık bir kms serveri çıkmış ortaya ondan yararlanıyorum bilmiyorum artık ne olacak.

Desene benim masaüstü ile laptop kavga edecek bana kuracak orijinali diye. :D

Bu arada sorduğum 4. soru ile ilgili bir bilgin var mı?

Maalesef bir bilgim yok. Her şey beklenir ama bunlardan belli olmaz sen bel bağlama yani :) Yakında da zaten bir Windows 8 Loader çıkar onu kullanırım. Gidip orijinal alayım dedim salaklık etmişim.

Maalesef bir bilgim yok. Her şey beklenir ama bunlardan belli olmaz sen bel bağlama yani :) Yakında da zaten bir Windows 8 Loader çıkar onu kullanırım. Gidip orijinal alayım dedim salaklık etmişim.

Microsoft'tan her şey beklerim. İlk defa forumlarda orijinal alma adına ve nasıl orijinal alırım diye konular gördüm bu kadar fazla fakat eğer bahsettiğin gibi 1 PC sınırı varsa ve 4. sorumdaki olay yoksa ben almam.

Maalesef 1 PC sınırı var müşteri hizmetlerindeki arkadaş öyle dedi. Peşine düşeceğim bu olayın tabi.

* Teklif, 26 Ekim 2012 tarihinden 31 Ocak 2013 tarihine kadar geçerlidir ve müşteri başına beş yükseltme lisansıyla sınırlıdır.

Her şey bu cümlede bitiyor. Cümle oyunlarıyla insanları kandırmaya kadar düşmüşler artık yazık.

5 PC'de de aynı lisansı kullanacak. Windows 7 Loader değil de başka bir Loader kurulu bilgisayarıma sorunsuz bir şekilde yükledim. Bir sıkıntı çıkarmadı. Elinizdekiyle zaten güncelleştirmeleri yapabiliyorsanız sıkıntı çıkmayacaktır.

Yahu akıl var, mantık var. 79 TL'ye aldığın bir işletim sistemini 5 PC'ye birden nasıl yüklersin? Bunu nereden okudun, soruyorum sana. Ya da kim söyledi? Lisansını 5 farklı bilgisayara yükleyebilirsin anlamına geliyor bu. Ama nasıl? Aynı anda değil! Bilgisayarın bozuldu mu? Aldığın yeni bilgisayara kurabiliyorsun. Aynı anda 5 PC'ye birden kurma bugüne kadar zaten olan bişey değil...

Acı bir şekilde tecrübe etmiş oldum. Bilsem 3 tane yeni alınmış gibi gösterip 29 x 3 = 87 TL'ye işi hallederdim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı