Çözüldü Windows 8 Siyah ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
BIOS güncellemesini dün gece hallettim. Ekran kartını ' da ASUS ' un sitesinden temin ettim. Daha sonra Driver Idenfitier ile denedim. Şimdi bunu indirip deneyeceğim teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Malesef değişen birşey yok. Gene karanlıklardayım :(

Buyrun.

Evet HKCU:Run Advanced SystemCare 6 IObit "E:\PROGRAMLAR\Advanced SystemCare 6\ASCTray.exe" /AutoStart
Evet HKCU:Run HydraVisionDesktopManager AMD "C:\Program Files (x86)\ATI Technologies\HydraVision\HydraDM.exe"
Evet HKCU:Run IDMan Tonec Inc. E:\PROGRAMLAR\Internet Download Manager\IDMan.exe /onboot
Evet HKLM:Run AVP Kaspersky Lab ZAO "C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2013\runner_avp.exe"
Evet HKLM:Run RTHDVCPL Realtek Semiconductor C:\Program Files\Realtek\Audio\HDA\RtkNGUI64.exe -s
Evet HKLM:Run StartCCC Advanced Micro Devices, Inc. "C:\Program Files (x86)\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\CLIStart.exe" MSRun

- - - Güncellendi - - -

Bide birşey soracaktım. Asus M5A97 kullanıcısıyım. İşlemciyi burdaki gibi:

4410_14_asus_m5a97_evo_amd_970_motherboard_review_full.png

normal mod ' da çalıştırıyorum. Bunu turbo mod ' a alırsam. Bir zararını veya yararını görürmüyüm.

Advanced SystemCare 6 ve HydraVisionDesktopManager uygulamalarını kapat. Bir de video koyabilir misin. Nasıl bir siyah ekran bu? Bana niye çatmıyor bu sorunlar? Tubo Mod'a alabilirsin. Performans artar. Fotoğrafları link gibi koyma.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı