Windows 8 Türkçe İndirme Bağlantıları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben MSDN Windows 8 Final Türkçe 64 Bit indirdim flash bellekten kurdum. Kurulum sırasında sitedeki serialı girdim fakat etkinleştirmedi. Bende internetten bir programla etkinleştirme yaptım. Yani sitedeki serialler hiçbir işe yaramıyor bilginize..

Ben de komut sistemiyle etkinleştirmeyi denedim olmadı, en sonunda internetten etkinleştirme aracı indirip etkinleştirdim...

Ben MSDN Windows 8 Final Türkçe 64 Bit indirdim flash bellekten kurdum. Kurulum sırasında sitedeki serialı girdim fakat etkinleştirmedi. Bende internetten bir programla etkinleştirme yaptım. Yani sitedeki serialler hiçbir işe yaramıyor bilginize..

Daha geçen gün bir arkadaşım kullandı. Serialler işe yarıyor, sen bi yerde yanlış yapıyorsun, bilgine...

Komut istemcisini yönetici olarak çalıştıracaksınız...

Dün akşam Ömer'in bilgisayarını etkinleştirdik halen komut istemi işe yarıyor.

Kod:
slmgr.vbs /ipk NG4HW-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX
slmgr /skms win8kms4.mooo.com 
slmgr.vbs -ato

xxxx Kısmını internetten bulup şifresini değiştireceksin.

Komut sistemi yönetici olarak çalıştırdıktan sonra her adımda bir kez enter'a basacaksın.

Yorumları okumaya biraz zahmet edersen etkinleştirme yöntemi yazıyor :D

Bu arada güncelleştirme yöntemini az önce tekrar denedik, sorunsuz çalışıyor. Çalışmıyor demek yerine "ben bilmiyorum, ben yapamadım" demeniz gerekiyor.

Yöntemi 5'den fazla bilgisayarda denedim sorunsuz çalışıyor. Sadece KMS Serveri sıkıntı yaratıyor bazen. Başka Server deneyince o sorun da düzeliyor. Şu an için çalıştığı söylenen Server'lar:

Kod:
WINDOWS 8 ACTIVATION : LIST OF WORKING KMS SERVERS 

lunar21.no-ip.org:80            
lunar21.no-ip.org:1688         
fourdeltaone.net:1688 
kms.cc.columbia.edu:1688

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı