Windows 8 üzerine sanal xp kurma

Kuara

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ekran kartım eski olduğu için(hd2400pro) amd desteği kesmiş ve windows 8.1'de kuramıyorum. Kurma amacım ise minecraft oynamak ve minecraft bana 'ekran kartı sürücüsünü kur' diyor , açılmıyor oyun. Ben windows 8.1'den windows xp'ye geçmek istemiyorum açıkçası bunu nasıl yapabilirim ?

Sana Xp Kursan da Ekran kartı sorunun devam edecektir. Oyunu oynamak istiyorsan XP ye geç bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartlarını indirimde olan sitelerden alabilirsin.Çok pahalı bişey değil.Hem de dafa fazla oyun oynama şansın olur

Sistemim eski o yüzden yatırım yapmak istemiyorum. Zaten yeni bir sistem toplamak için para biriktiriyorum.

Ben 2 GB DDR2 667 Mhz ram. İntel Pentium D işlemci. Hd 2600 Pro ekran kartı ile, Windows 8.1 de sorun yaşamıyorum.
Dediğim gibi sadece sürücü sorunu yaşıyorum. Amd'nin sitesinden indirdiğimde kurarken sorun yaşıyorum. Minecraft'ta sadece ekran kartı kurulu olmasını söylediği için xp'ye geçtim.

O sürücü güncelleme sorununu bende yaşadım ve ısrarla Amd taraftarı değilim. Windows 8.1 kendi güncelledi benim. Şuan sorun yok. Amd sitesindeki sürücü bende de sorun oldu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı