Rehber Windows 8 ve 8.1'e Chrome 110 kurmak

Atlas Olta

Hectopat
Daha fazla  
1675433104030.png
Herkese Selam konuya dönelim biliyorsunuz ki Windows 8 ve 8.1e Chrome 110 kurulamayacak.
Ama bunun çok kolay bir yöntemi var ilk başta altta verdiğim Chrome'u indirin:
Bu beta Chrome'u kurduktan sonra ise kısayola tıklayarak özellikler diyin.
Hedef kısmına gelerek bir boşluk bırakın ve --no-sandbox yazın.
Ve hazır artık Chrome 110'u
Ekran Alıntısı.PNG
Windows 8 ve 8.1'de kullanabilirsiniz iyi günler]:)

Son düzenleme:
Hocam bu XP ve Vista gibi daha eski işletim sistemlerinde mevcut mu?

Vista da extended kernel ile çalışabilir.
XP'de ise One Core API yükleyerek bazı güncel uygulamaları çalıştırabilirsiniz (Chrome 102, Adobe reader DC, .NET Framework 4.8, Firefox 54, Visual Studio Code, ms Edge, Windows 7 oyunları falan) ama önermiyorum. One Core API'yi yükledikten sonra sistem stabil çalışmıyor. Eski sistemim de denemek istedim, deneyeceğim diye en az 13 kere format attım. (64 Bit de de çalışıyor, 64 Bit uygulamaları çalıştırabilirsiniz)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bu beta başka bir farklı yöntemi var mı?

.exe olan dosyayı kurduğumda 109 sürümünü kuruyor o yüzden .exe değil de başka bir şey buldum ondan dolayı beta dedim ama Chrome stabil çıktığında indirmeyi başarırsan aynı dediklerimi yaparsan açarsın.

.exe olan dosyayı kurduğumda 109 sürümünü kuruyor o yüzden .exe değil de başka bir şey buldum ondan dolayı beta dedim ama Chrome stabil çıktığında indirmeyi başarırsan aynı dediklerimi yaparsan açarsın.
Edit: Portable çalışmıyor.

Edit: Portable çalışmıyor.

Ben Brave'e alıştım daha hızlı geliyor. Bunu Brave için aynı yöntemi uygulayabilir miyiz?🤔

🤔

Ben Brave'e alıştım daha hızlı geliyor. Bunu Brave için aynı yöntemi uygulayabilir miyiz?🤔

🤔

Bilmiyorum bravide bakmıştım o siteden ama 110 sürümü ya da 111 bulamamıştım o yüzden Chrome olarak yaptım.

@freedom_m Hocam ne denediysem bir türlü 110 yapamadım portablelerde dahil.
1675464235391.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı