Windows 8 yükseltme kaç dakika sürüyor?

Kullandığım Windows 7 64 bit ve korsan bu arada. Acaba onun ile bir alakalı sorun olur mu?

Ayrıca Windows 8 farklı torrent linki atabilir misiniz?

Sanırım C sürücüsü ve D sürücüsünü biçimlendirip tertemiz bir sistem kurmak gerekiyor. Tam verim alabilmek adına, benim tahmini düşüncem bu yönde. Normal format ortalama 20 ile 30 dakika arasında sürüyor, yükseltme işleminden tam verim alamayan kullanıcılar duyuyorum.

Diskin iki bölümünü silmeye gerek yok. Windows'un kurulacağı bölüm biçimlendirip kurulması yeterlidir. Ben öyle yaptım sıkıntı yok. Ayrıca flash bellekten format attım bu zamana kadar cd falan çok boş uğraşmışım.

İndirdim moruk deneme sürümü. Tabi yeni PC toplayınca alacağım. Beğendim Windows 8'i, 7'yi aratmaz. HDD'nin Windows yüklü bölümünü biçimlendirip yükle. Pişman olmazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm sürümlerin olduğu bir torrent verirdim ama ne yaptıysam torrent çalışmıyor, zamunda'dan silmişler.
MSDN indirdim, normal yükleme şeklinden değişik yükleniyor.

Ya bak sen biçimlendirerek kuracaksın, hata verecek diye korkuyorsun. E dostum, hata verirse başka bir yerden indirerek USB veya DVD'ye yazarsın olur biter.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı