Windows 8'den 8.1 Güncelleme Sorunu

Eraayy

Kilopat
Daha fazla  
Güncellemelerim tamam ancak böyle bir hata veriyor. Daha önce üç-dört kez format attım ancak böyle bir problemle karşılaşmadım.

upload_2015-5-19_18-22-29.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır temiz kurulum yapmak istemiyorum , bu dosyayı ındırdıgımde kaydedıcem her formattan sonra direk bunu kurarım artık . Teşekkürler . Bu arada temız kurulum yapmadan nasıl kurabilirim ? Normal sanal sürücü ekleyerek mı deamon tools lite ile ?

Daha iso'yu açtığımda key soruyor ve o bölümü geçme gibi bir şans vermemiş bana . Söylediğiniz keyide giriş yapamıyorum

Edit : Başka bir keyle giriş yaptım suanda yükleme yapıyor teşekkürler ..

Edit 2 : Yükseltme tamamlandı ancak sizin dediğiniz gibi keyimi kabul etmedi , bende internetten bulmak zorunda kaldım . Eskiden windows 8.1 Single Lenguage'ydi şimdi Pro ? Hangisi daha iyi? Aynı zamanda windows 8.1 Pro kasıyor gibi geldi bana ? Bu olay psikolojik mi yoksa gerçekten kasıyor olabilir mi ? Sistem özelliklerim fazlasıyla yeterli .

Edit 3 : OnekeyRecovery tuşuyla format attığımda tekrar biosa gömülü key ile windows kendini aktifleştirecek değil mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı