Windows 8'den Windows 8.1'e Güncelleme

3503

Kilopat
Windows 8 kullanıyorum. Windows 8.1 yüklemek istiyorum ancak mağaza'da gözükmüyor. Şu konudaki de olmadı:

https://www.technopat.net/forum/windows-8-1/32441-windows-8-1-magazada-gozukmuyor.html

Windows orjinal. Güncelleme yapmamız gerekiyormuş,(KB2750773) ancak bulamadım. Windows 8 Single Language 64 Bit kullanıyorum.

Windows Update üzerinde 700 MB' a yakın güncelleme var hiç gözüm kesmedi :p. Ne yapmam lazım ?

Acaba 700 MB' lık :mad: güncellemeyi mi yapmam lazım ?

Güncellemeyi yap. Ne değişiklik olucak bir bak bakalım.
Bir de burayı dene: Windows 8.1 Preview'dan Windows 8.1'e yükseltme - Microsoft Windows Yardımı

Güncellemeyi yaptım sorun çözüldü ama şimdi ben mağazadan güncellesem herşey aynı kalacak mı ? Yani oyunlarım ve metro uygulamalar kalıcak mı ?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar Windows 8.1 yeni yüklendi ancak açılırken ve açıldıktan 5 dk sonraya kadar kasıyor sonra hızlanıyor . Şöyle bir problem var. Masaüstü'nde " Windows 8.1 Single Language SecureBoot doğru yapılandırılmadı. Build 9600" yazıyor nasıl çözebilirim. Yükleme yaparken SecureBoot açıktı ve hala açık.

Arkadaşlar hala mağazada güncelleme yok bu ne işdir anlamadım açıkcası. Tam tamına 6 gün oldu ya çoktan güncellenmesi gerekiyordu. Peki güncelleyenler var mı Windows 8.1'e ?

Güncellemeyi yaptım sorun çözüldü ama şimdi ben mağazadan güncellesem herşey aynı kalacak mı ? Yani oyunlarım ve metro uygulamalar kalıcak mı ?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar Windows 8.1 yeni yüklendi ancak açılırken ve açıldıktan 5 dk sonraya kadar kasıyor sonra hızlanıyor . Şöyle bir problem var. Masaüstü'nde " Windows 8.1 Single Language SecureBoot doğru yapılandırılmadı. Build 9600" yazıyor nasıl çözebilirim. Yükleme yaparken SecureBoot açıktı ve hala açık.
O yazı Windows'u aktifleştirmediğin için çıkıyor. Aktivitasyon işlemini yap. Secure Boot için BIOS'tan devre dışı bırak ve BIOS ayarlarını sıfırla.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar hala mağazada güncelleme yok bu ne işdir anlamadım açıkcası.Tam tamına 6 gün oldu ya çoktan güncellenmesi gerekiyordu.Peki güncelleyenler var mı Windows 8.1'e ?
Bu konuda bir fikrim yok. Ama Windows ile iletişime geçersen belki sorunu çözebilirsin.

Windows zaten orjinal, (Laptobu aldığımda Windows 8 vardı.) ürün etkinleştirildi diyor. Secure Boot'u bir deneyim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı