Windows 8'den Windows 10'a geçmek mantıklı mı?

Haklısınız, kastım şuydu: Eğer oynayacağı oyunlar biraz büyük oyunlarsa RAM yetersiz gelebilir anlamında. Aynı zamanda orada 8'e göre daha fazla RAM tüketiyor derken, Windows 8'e göre anlamında söylemiştim.

Doğrudur, sizin yazdığınız zaten yanlış değildi ben üstüne ekleme yaptım konu sahibine.

Peki 240 GB SSD alsam yararlı olur mu?

Yararlı olur. Windows'u SSD'ye kurarsınız HDD'ye göre daha hızlı çalışır. 240 GB size yeter mi peki? Hikayeli yani Online olmayan oyunları HDD'ye kurun derim.

Doğrudur, sizin yazdığınız zaten yanlış değildi ben üstüne ekleme yaptım konu sahibine.

Yararlı olur. Windows'u SSD'ye kurarsınız HDD'ye göre daha hızlı çalışır. 240 GB size yeter mi peki? Hikayeli yani Online olmayan oyunları HDD'ye kurun derim
Yeterli olur hocam oynadığım oyunlar zaten hikayeli oyun tarzında

Önerdiğiniz bi ssd varmı peki 240 gb

Önerdiğiniz bir SSD var mı peki 240 GB?

Bunun için bütçeye göre ayrı bir konu açarsanız daha uygun olur ve daha hızlı cevaplar gelebilir. M.2 desteği varsa anakartın mesela M.2 SSD alırsanız SATA SSD'ye göre daha iyi olur, SATA olursa HDD'ye göre gene daha iyi olur.

Son düzenleme:
Bunun için bütçeye göre ayrı bir konu açarsanız daha uygun olur ve daha hızlı cevaplar gelebilir. M.2 desteği varsa anakartın mesela M.2 SSD alırsanız SATA SSD'ye göre daha iyi olur, SATA olursa HDD'ye göre daha iyi olur.
Tamam hocam yardımınız için çok teşekkür ederim

Geri
Yukarı