Windows 8'den Windows 10'a yükseltme

guvenoner

Hectopat
Daha fazla  
Yıllar önce aldığım Windows 8 kurulu laptopumu Windows 10'un Windows 8 kullanıcıları için bedava olduğu dönemde 10'a yükselttim. Ancak daha sonra birkaç sorundan dolayı 8 geri dönmek zorunda kaldım. Şimdi 10'a tekrar geçmek istiyorum ancak Microsoft'un kampanyası çoktandır bitmiş. Acaba daha önce geçiş yaptığım için tekrar 10'u lisanslı olarak kullanabilir miyim? Yoksa her şey için çok mu geç?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllar önce aldığım Windows 8 kurulu laptopumu Windows 10'un Windows 8 kullanıcıları için bedava olduğu dönemde 10'a yükselttim. Ancak daha sonra birkaç sorundan dolayı 8 geri dönmek zorunda kaldım. Şimdi 10'a tekrar geçmek istiyorum ancak Microsoft'un kampanyası çoktandır bitmiş. Acaba daha önce geçiş yaptığım için tekrar 10'u lisanslı olarak kullanabilir miyim? Yoksa her şey için çok mu geç?
Geçebilirsin, yine lisanlı olarak kullanabilirsin :)

Kampanya döneminde daha önceden geçiş yaptığın için, şimdi lisanslı olarak ücretsiz yükseltebilirsin. Bir nevi BIOS'a gömülü şekilde oluyor.

Sağolun dostlar :utanç: Bugün 10'a geçtim. Başlat ikonunu görmek bile insana yetiyor.
Önemli değil bak Windows yükseltmeleri yapmak hiç sağlıklı olmuyor çünkü yükseltme yaptığında birçok hata oluyor ve insanı sinir ediyor, sıfır kurulum yapmak en mantıklısıdır. Kurulum yapılacak olursa USB Bellek üzerinden yapmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı