Windows 8'i Kullanamayanlar İzlesin

son_goku

Kilopat
Makaleler
12
Yer
İzmit
Daha fazla  
İzleyin de başlat menüsü yok, zor demeyin. Çocukla alay etmişler fakat 40 yaşında kalasların kullanamadığı Windows 8'i kullanıyor. 2 cümle bir araya getiremeyen gençler doluyken çocuk 7 dakika konuştu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamın istese kendi de tanıtırdı, çocuğa tanıtmasının nedeni şu bak sizden küçük çocuk bile biliyor, sen "Salaksın" bilmiyorsun. :D

Cem Yılmaz'ın sahnesi geldi aklıma. :D

Zaten bunu bildiğim için yaptım bu espiriyi. Çok ince olduğu için kimsenin anlamamasını bekliyordum, ama sen demek ki benim gibi çok yakın Cem Yılmaz takipçisi olduğun için anladın. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başlat menüsü isteyenlerin çoğu şu işlemi yapamadıkları için isyandalar.
Başlat/bilgisayarı Kapat. :)

Hey bee,Çocuk tutmuş windows 8 özellik reklamı yapıyor, onu bişey sananlar konu açıp hakaret merkezi kurmuşlar..
Biz sadece bir virgül fazla koyduğumuz için ceza yerken, kalas ve gerici kelimeleri meşru hale gelmiş.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı