Windows 95 Türkçe ISO var mı?

@Abdul0234 hocam yazmamı istedi banlı olduğu için. Bu blog girdisinden yararlanarak kurabilirsiniz sanırım. @Leon Dayı

VirtualBox'un eski sürümünde anca Windows 98 ISO'sunu kurabildim. Fakat internet bağlı değil, nasıl ayarlayacağım? Sayfasını açıyorum ama beceremiyorum otomatik yapınca Wi-Fi'yi bulmuyor. Ayrıca Windows Update güncellemeleri yapmıyor. Sarı kablo (LAN 3) ile PC'ye internet geliyor. O zamanlar Windows'ta Türkçe dil olması da ilginç.
Windows 3.1 Türkçe bile var bende. 95 Türkçe. 98 ve 98 SE Türkçe var. Xp 64-Bit Türkçe'de vardı galiba bende.

1 adet P4 işlemcili bilgisayarımda canım sıkıldıkça açıyorum eski oyunları filan oynuyorum PlayStation 2 işleriyle uğraşıyorum Windows 98 kurulu.

Windows 95 ve 98 türkçe destekliyor.

Windows 95'i buradan indirebilirsin.

Windows 98'i de buradan indirebilirsin.

1 adet P4 işlemcili bilgisayarımda canım sıkıldıkça açıyorum eski oyunları filan oynuyorum PlayStation 2 işleriyle uğraşıyorum Windows 98 kurulu.

Windows 95 ve 98 türkçe destekliyor.

Windows 95'i buradan indirebilirsin.

Windows 98'i de buradan indirebilirsin.
Tam da senin rehberi okuyordum PS3 kırma hakkında. RPCS3 XMB için birşeyler gelir mi? MultiMan felan açmayı deneyince çöküyor RPCS3. PS3 alcak param olmadığı için emülatör ile tamamen kullanmak istiyorum. Ayrıca P4 ile XP'de rahatça kullanılır.

Hocam çok çok iyi bir bilgisayar lazım RPCS3 için bende test amaçlı bir şeyler için denedim ama olmuyor. Bu arada P4 işlemcinin Windows XP'yi rahat bir şekilde kaldıracağını biliyorum.

Geri
Yukarı