Windows açılırken Laptop Markası Gözükmüyor

Hyper_6902

Hectopat
Daha fazla  
Sistem açıldığı zaman sadece Windows logosu gözüküyor ama marka logosu gözükmüyor. Normalde benim bildiğim laptoplar açılırken marka logosu gözükür sonra Windows logosu çıkar ama bende direkt windows logosu var. Nasıl yapabilirim?

Sistem açıldığı zaman sadece Windows logosu gözüküyor ama marka logosu gözükmüyor. Normalde benim bildiğim laptoplar açılırken marka logosu gözükür sonra Windows logosu çıkar ama bende direkt Windows logosu var. Nasıl yapabilirim?

Genelde laptop veya hazır sistemlerde hard diskin belli bölümünde üretici dosyaları bulunuyor(onu sadece format kısmında görürsün). O dosya silinmiş olabilir, herhangi bir olumsuzluğu olmaz bilgisayarına.

Bende de bilgisayar markasının logosu çıkmıyor, windows kullanmıyorum şuan ama windows kullanırken de çıkmıyordu.

Genelde laptop veya hazır sistemlerde hard diskin belli bölümünde üretici dosyaları bulunuyor(onu sadece format kısmında görürsün). O dosya silinmiş olabilir, herhangi bir olumsuzluğu olmaz bilgisayarına.
Ben yeni SSD aldım sisteme bu arada sistem HP:HP Dizüstü Bilgisayarı - 15-ba003nt (ENERGY STAR) Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği

Ben Windows yükledikten sonra ne indirmem lazım acaba?

Bende de bilgisayar markasının logosu çıkmıyor, windows kullanmıyorum şuan ama windows kullanırken de çıkmıyordu.
Evet ama garip bir duruma benziyor bence.

Ben leagacyden UEFI'ye geçtikten sonra görünmeye başlamıştı.

UEFI bir boot biçimidir genelde legacy ve UEFI olur sizinki yüksek ihtimalle legacy.

Yeni konular

Geri
Yukarı