Windows, açılırken Windows güncelleniyor dedi ve Microsoft Edge yüklendi

Akdeniz1

Hectopat
Makaleler
14
Yer
Sinop
Daha fazla  
Sorun yukarıdaki gibidir. Bilgisayarı aç tuşuna bastığımda güncellemeler yükleniyor dedi, yüklendi. Sonra yeniden başlattı ve açılırken güncelleştirmeler üzerinde çalışıyor dedi. Açıldığı zaman Microsoft Edge'in yüklenmiş olduğunu gördüm.

Bu neden kaynaklanıyordur?

Virüs olma ihtimali var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Chromium tabanlı yeni Edge tarayıcısı Windows'un eski Edge sürümünün yerine geçti. Normal süreçte beta süreci de biterek nihai sürümler pc'lere otomatik yüklenmekte. Yüksek ihtimalle uzun süredir güncelleme yapmıyorsunuz. Çünkü beta sürecinden çıkıp otomatik yüklenme başlayalı bayağı olmuştu. Kullanmanızı tavsiye ederim. Aktif olarak kullandığım tek tarayıcı şu an.

Chromium tabanlı yeni Edge tarayıcısı Windows'un eski Edge sürümünün yerine geçti. Normal süreçte beta süreci de biterek nihai sürümler PC'lere otomatik yüklenmekte. Yüksek ihtimalle uzun süredir güncelleme yapmıyorsunuz. Çünkü beta sürecinden çıkıp otomatik yüklenme başlayalı bayağı olmuştu. Kullanmanızı tavsiye ederim. Aktif olarak kullandığım tek tarayıcı şu an.

Güncelleme yapmıyorum doğrusu ancak şu anlık şifrelerim Brave'de o yüzden bu eğitim yılının bitmesini bekleyip Edge'ye geçebilirim şu anda silsem bir sorun olur mu?

Güncelleme yapmıyorum doğrusu ancak şu anlık şifrelerim Brave'de o yüzden bu eğitim yılının bitmesini bekleyip Edge'ye geçebilirim şu anda silsem bir sorun olur mu?
Silmenizi gerektirecek bir şey yoksa silmeyin. Zaten yüksek ihtimalle silmek isteseniz de sorun çıkaracaktır.

Geri
Yukarı