Windows açılışta siyah ekran sorunu

Tacxin

Hectopat
Bilgisayarım son zamanlarda bi anda cızz edip kendini tekrar başlatıyordu. Bu sefer yine gitti ama açılmadı. Windows başlatılıyor yazısı gelmiyor siyah ekranda kalıyor ctrl alt del yaptığım zaman kendini yeniden başlatıyor. Şu an format atma gibi bir imkanım yok nasıl açabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli modda açabilirsiniz. Ekran kartınızın yanmış olma ihtimali çok yüksek. Kapatma tuşu ile birkaç defa kapatınca kurtarma modu açılır. Oradan Güvenli Mod'a girebilirsiniz. Orada ekran kartı sürücüsünü silin, normal açılır, grafiksel hızlandırma olmadan.

Ekran kartınız yanmış olabilir. Güvenli Mod'dan sisteminizi (açabiliyorsanız) açın ve Aygıt Yöneticisi'nden ekran kartınızı (NVIDIA veya AMD) devre dışı bırakıp öyle sisteminizi açmayı deneyin.

IMG_2043.JPG
IMG_2045.JPG
IMG_2046.JPG
IMG_2048.JPG

Ekte görüldüğü gibi, bios giriş yapabiliyorum. Ama Windows starting yazısı gelmiyor oraya ulaşamıyorum. Sol üstte 2 3 kere - çizgisi çıkınca Windows start gelmesi lazım ama gelmiyor orayı nasıl getireceğiz bilmiyorum vallahi.

Güvenli Mod'a ulaşabiliyor musunuz? Sistem açılırken sürekli olarak F8 tuşuna basıp çekin. Ardından Güvenli Mod seçeneğini seçin. Sistem güvenli modda açılacak mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı