Çözüldü Windows ağ bulamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sahinemirhan080

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Eski netbook var ama ağ bağlanamıyor. Daha dün bağlanıyordu ama bağlanmıyor. Windows XP vardı Vista yükledim düzelir diye ama düzelmedi.
Driver yüklüdür. Neden oluyor olabilir acaba? En son netbook açılırken System CMOS checksum bad hatası vermişti onu çözdüm ve saat yanlış hatasınıda. Ama bağlanmaz oldu ağa?

Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Eski notebook var ama ağ bağlanamıyor. Daha dün bağlanıyordu ama bağlanmıyor. Windows XP vardı Vista yükledim düzelir diye ama düzelmedi.
Driver yüklüdür. Neden oluyor olabilir acaba? En son notebook açılırken System CMOS checksum bad hatası vermişti onu çözdüm ve saat yanlış hatasınıda. Ama bağlanmaz oldu ağa?

Bu netbookların dışında fiziksel olarak tuşlar ya da şarteller bulunuyor ağı açıp kapatan onları kontrol ettiniz mi?
Saygılar.
Arkadaşlar merhaba. Eski notebook var ama ağ bağlanamıyor. Daha dün bağlanıyordu ama bağlanmıyor. Windows XP vardı Vista yükledim düzelir diye ama düzelmedi.
Driver yüklüdür. Neden oluyor olabilir acaba? En son notebook açılırken System CMOS checksum bad hatası vermişti onu çözdüm ve saat yanlış hatasınıda. Ama bağlanmaz oldu ağa?

Bu netbookların dışında fiziksel olarak tuşlar ya da şarteller bulunuyor ağı açıp kapatan onları kontrol ettiniz mi?
Saygılar.

Çözüm
Enterhnet driverlar güncel mi?

Windows Vista olduğu için güncel değil. Ağ yüklü fakat görmüyor.
Çok teşekkür ederim öyle bir ayar varmış. Ağa bağlandı çok teşekkür ederim keşke XP'de kalsaymış :D.

Sorunu çözdüm. Fn+F11e bastım ağ açıldı: O kameradada sorun vardı böyle açmıştım. Sağ olun yine de.

Geri
Yukarı