Windows araçlarında klavye yazmıyor

FEYCOOL

Kilopat
Merhabalar :)

Casper laptop kullanıyorum. Bu sorun son 1 hafta gerçekleşti mesela normal olarak Google, Facebook veya Youtube gibi sosyal medyalarda klavyeyi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Fakat örneğin Wi-Fi özelliğini açarken herhangi bir ağa bağlanırken şifreyi yazacağım sırada klavye devre dışı oluyor ve hiçbir şekilde şifreyi yazamıyorum veya Windows'un arama çubuğuna girip herhangi bir programı aramak istiyorum ama yine klavye ile istediğim programları vs. aratamıyorum. Bunun nedeni ne olabilir ? Windows'un ayarlarından falan halledebileceğim bir sorun mu ?
Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar :)

Casper laptop kullanıyorum. Bu sorun son 1 hafta gerçekleşti mesela normal olarak Google, Facebook veya YouTube gibi sosyal medyalarda klavyeyi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Fakat örneğin Wi-Fi özelliğini açarken herhangi bir ağa bağlanırken şifreyi yazacağım sırada klavye devre dışı oluyor ve hiçbir şekilde şifreyi yazamıyorum veya Windows'un arama çubuğuna girip herhangi bir programı aramak istiyorum ama yine klavye ile istediğim programları vs. aratamıyorum. Bunun nedeni ne olabilir? Windows'un ayarlarından falan halledebileceğim bir sorun mu?
Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm bulabildiniz mi?

Arkadaşlar ben lords Mobile oynuyorum lakın PC'den onceden @ harfını yazabiliyordum şimdi ise yazamıyorum. E mailimi yazarken ne yaptıysam olmadı nasıl duzeltebilirim? Yardımcı ola bilecek var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı