Windows arama barı yeşil renkte

Asayiş Berkemal

Hectopat
Daha fazla  
1620930753607.png

1620930810472.png

Gördüğünüz gibi arama çubuğundaki yazı yeşil ve bir yazı yazdığımda görünmüyor. Nasıl çözebilirim? Ve ekstra olarak aşağıda Chrome ve hesap makinesi açık. Onlar geniş eskiden açtığımda böyle geniş değildi. Bunu nasıl eskisine döndürebilirim? Nasıl olduya gelirsek küçük kuzenime bilgisayarı 5 dakika bıraktım ve sonuç bu. Düzeltmiş halim daha kötüydü her şey. Lütfen vermeseydin vs. yazmayın sadece çözümleri bilenler yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk sorunun çözümünü bilmiyorum ama ikincisini çözmek için görev çubuğuna sağ tıklayın. Özelliklere tıklayın. Orada bir yerde "Hiçbir zaman birleştirme" adında bir ayar olması lazım. Onu "Her zaman birleştir, etiketleri gizle" olarak değiştirin.

Eki Görüntüle 1022131

Eki Görüntüle 1022133

Gördüğünüz gibi arama çubuğundaki yazı yeşil ve bir yazı yazdığımda görünmüyor. Nasıl çözebilirim? Ve ekstra olarak aşağıda Chrome ve hesap makinesi açık. Onlar geniş eskiden açtığımda böyle geniş değildi. Bunu nasıl eskisine döndürebilirim? Nasıl olduya gelirsek küçük kuzenime bilgisayarı 5 dakika bıraktım ve sonuç bu. Düzeltmiş halim daha kötüydü her şey. Lütfen vermeseydin vs. yazmayın sadece çözümleri bilenler yazarsa sevinirim.
Windows + I basıyorsunuz.
Kullanım kolaylığı vb. bişey çıkmalı orada, Linux'teyim bilmiyorum.
Yüksek kontrasta tıkla.
Yüksek kontrastı etkinleştir seçeneğini kapat.
Yazanları kendim çevirmeye çalıştım benzer olacaktır.

O yazılı görev çubuğu için de üstteki arkadaşların dediğini yaparsanız çözülür, iyi bayramlar. :)

Kaynak (İngilizce)

Windows + I basıyorsunuz.
Kullanım kolaylığı vb. bişey çıkmalı orada, Linux'teyim bilmiyorum.
Yüksek kontrasta tıkla.
Yüksek kontrastı etkinleştir seçeneğini kapat.
Yazanları kendim çevirmeye çalıştım benzer olacaktır.

O yazılı görev çubuğu için de üstteki arkadaşların dediğini yaparsanız çözülür, iyi bayramlar. :)

Kaynak (İngilizce)
yapamadım malesef olmadı

Geri
Yukarı