Çözüldü Windows arama çubuğu rengi değişmiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Talha Cepci

Hectopat
Resimde gördüğünüz gibi arama çubuğu dün beyazdı bugün PC'yi açtığımda siyah ben değiştirmedim Windows güncellemeside yapmadım neden olabilir?

Dosya Ekleri

• 2021-11-05 (2).png
    2021-11-05 (2).png
    253,2 KB · Görüntüleme: 75
Ben de yaşadım aynı durumu. Çoğu kişide oldu muhtemelen. IS: 19043.1288
Windows Update güncelleştirme geçmişine bir bakın bugüne ait otomatik güncelleme almış mı diye. Ben de bu durum hangi gün ortaya çıktığını hatırlamadığım için tarihi bilemiyorum.

Ben de yaşadım aynı durumu. Çoğu kişide oldu muhtemelen. Is: 19043.1288
Windows Update güncelleştirme geçmişine bir bakın bugüne ait otomatik güncelleme almış mı diye. Ben de bu durum hangi gün ortaya çıktığını hatırlamadığım için tarihi bilemiyorum.

Bende güncelleştirmeler kapalı durdurmuştum en son 1 ay önce falan yapmıştım baktım ama bugüne dair bir güncelleme yok.
Ayarlar: Kişiselleştirme: Temalar kısmından ayarlayın.

Windows etkin olmadığından değişmiyor benim merak ettiğim kendi kendine nasıl değişti.

Bende güncelleştirmeler kapalı durdurmuştum en son 1 ay önce falan yapmıştım baktım ama bugüne dair bir güncelleme yok.

Windows etkin olmadığından değişmiyor benim merak ettiğim kendi kendine nasıl değişti.

Bilmiyorum. İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım. İsterseniz 20 TL'ye Windows lisansı satabilirm. ( Windows 10 Pro Retail )

Windows 10 koyu renklere ayarlı olsa bile arama yaptığımızda kutucuk beyaz kalıyordu. Bu yeni gelmiş bir özellik olmalı.

Geri
Yukarı