Çözüldü Windows başlangıç kısmında hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

371129

Hectopat
Makaleler
9
Bilgisayarı açtıktan sonra böyle bir hata verdi:

resim_2020-11-26_195548.png

Ne yapmalıyım? Hala kapamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@371129
Aslında hocam altına çözüm için link koymuş. Biraz zor yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Adımları dikkatlice izlerseniz sıkıntı çıkmaz rahatlıkla yaparsınız.

Bir de temiz kurulum yaptım dediniz bütün Windows Update güncelleştirmelerini yaptınız mı?
Bugüne kadar evet şuan baktım bi tane defender güncellemesi eksik ama o da büyük ihtimal yeni bir güncellemedir.
Hocam ben bakıyorum fakat tam anlamadım. Bir de bu sorunu çözmesem sorun olur mu?
@371129
Aslında hocam altına çözüm için link koymuş. Biraz zor ama yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Adımları dikkatlice izlerseniz sıkıntı çıkmaz rahatlıkla yaparsınız.

Bir de temiz kurulum yaptım dediniz bütün Windows Update güncelleştirmelerini yaptınız mı?
Hocam sorunu çözmezsem sonucu ne olur?

Son düzenleme:
Bugüne kadar evet şu an baktım bir tane Defender güncellemesi eksik ama o da büyük ihtimal yeni bir güncellemedir.
Hocam ben bakıyorum fakat tam anlamadım. Bir de bu sorunu çözmesem sorun olur mu?

Hocam sorunu çözmezsem sonucu ne olur?

Çalışmayan programın ne tür bir işlevi olduğunu bilmiyorum. Yani sistemin stabilirliğini bozabilir. Emin değilim. Attığım linki yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü bozuk Windows dosyaları sistemi yavaşlatır çökertebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı