Çözüldü Windows başlarken "profsvc hizmeti oturum açamadı"hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cqrr243

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yüksek ping ve lag sorunu yaşadığımdan YouTube'dan ping ve lag düşürme ile ilgili bir video izledim, videoda Regedit'ten ince ayarlar vardı lakin ben pek beceremedim galiba, ayarları yapıp bilgisayarı yeniden başlatınca bilgisayarın çöktüğünü masaüstünün silindiğini bilgisayarın aşırı yavaşladığını fark ettim, bende bilgisayarı sıfırlamayı denedim ancak geri başlatma noktasına attı üstelik şifremi girince "profsvc hizmeti oturum açamadı" hatası aldım.Bilgisayara "güvenli mod" ile girdim ancak bilgisayar hala eskisi gibiydi,bende sıfırlamayı denedim ancak %59 da takılıp "değişiklikler geri alınıyor " yazısıyla her seferinde geri başlatma yerine gönderiyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    12,5 KB · Görüntüleme: 95
Çözüm
Bilgisayarda internete erişemediğimden format ile ilgili pek bilgim yok. Bununla ilgili bir video vb. bir kaynak varsa atabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan USB hazırlayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buradan yükleyin.

Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Bilgisayarda internete erişemediğimden format ile ilgili pek bilgim yok. Bununla ilgili bir video vb. bir kaynak varsa atabilir misiniz?

Buradan USB hazırlayın.

Buradan yükleyin.

Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Çözüm

ISO dosyasını telefonunuza indirin kablo aracılığıyla masaüstünüze atın ardından Rufusu'da telefondan indirin Onu'da masaüstüne atın ardından flash bellek ile Rufus'a ISO'yu yazdırın.

Yüksek ping ve lag sorunu yaşadığımdan YouTube'dan ping ve lag düşürme ile ilgili bir video izledim, videoda Regedit'ten ince ayarlar vardı lakin ben pek beceremedim galiba, ayarları yapıp bilgisayarı yeniden başlatınca bilgisayarın çöktüğünü masaüstünün silindiğini bilgisayarın aşırı yavaşladığını fark ettim, bende bilgisayarı sıfırlamayı denedim ancak geri başlatma noktasına attı üstelik şifremi girince "profsvc hizmeti oturum açamadı" hatası aldım. Bilgisayara "güvenli mod" ile girdim ancak bilgisayar hala eskisi gibiydi, bende sıfırlamayı denedim ancak %59 da takılıp "değişiklikler geri alınıyor " yazısıyla her seferinde geri başlatma yerine gönderiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende akıllı tahtada böyle bir şey olunca düzeltmiştim umarım sizin pcdede olucak.

PC 64 Bit olması lazım.
PC'yi güvenli mod+ağda başlatınız.
VirtualBox yükleyiniz.
Windows ISO imajını kurunuz.
Windows ISO'sunu VirtualBox'a yükleyiniz.
VirtualBox kısayolunu CMD nerede ise oraya atınız.
Yükleme tamamlanınca PC'yi yeniden başlatınız.
Otomatik onarıma alınız.
CMD'yi çalıştırınız.
Dir yazınız.
Windows yüklü sürücüyü bulunuz ben hepsinde C'yi kullandım ama normalde Windows yüklü sürücü harfi ne ise onu kullanınız.
Move C:\Windows\System32\Utilman.exe C:\ yazınız.
Copy C:\Windows\System32\(kısayol adı) C:\Windows\System32\Utilman.exe yazınız.
Yeniden başlatınız (güvenli modsuz)
Ve erişim kolaylığına tıklayınız.
VirtualBox'tan VirtualBox'a normal Windows'taki verilerinizi kopyalayınız.
Artık erişim kolaylığından bütün uygulamalarınıza erişebilirsiniz.

İyi günler.

Geri
Yukarı