Windows Başlatılamadı Hatası

ZekiTech

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, XP'de ödevlerim var. Yarına götüreceğim ama laptopu açınca Windows başlamadı, güvenli mod, ağ destekli g. mod falan çıkıyor ve geri sayımda 0 gelince bir şey olmuyor. Seçim yapınca ya da bir tuşa basınca da geri sayım duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski bir datron marka bilgisayar, PL5C model 500 GB depolama alanı var ve RAM de 800-900 arası bir mevla da tam bilmiyorum bu olayları. Tek hatırladıklarım bunlar XP sistemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Destek almayan bir XP yerine Linux çekirdekli bir sistem kursan daha mantıklı olur. Hem performans sorunu olmaz hem de güvenlik sorunu olmaz. Bu kadar da çok hata ile karşılaşmazsın.

finlay'ın belirttiği gibi Windows XP'yi onarman gerekmekte. Güvenli modu seçip girmiyorsa onarım veya yeni kurulum yapman gerekir.

Güvenli moda girebilirsen de belirt, ona göre yönlendirelim.

Elbette çünkü XP kullanırken açılış ekranında bir çubuk sağa sola kayar ya işte tam orda reset atardı ve bu sorunumu XP bootable ettiğim cd'yi kullanarak onar dan çözmüştüm. Yanlış hatırlamıyorsam siyah ekran içersinde birsürü komutlar yazmıştım ve yeniden başlattığımda işe yaramıştı. Sende öyle yap faydasını görürsün diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı