Windows XP Dosya Eksik Olduğundan Başlatılamadı

Anti-You

Hectopat
Daha fazla  
Sorun bilgisayar donduğunda yeniden başlatmam ile başladı.
Siyah bir ekranda şu yazıyor:

Windows aşağıdaki dosya eksik veya bozuk olduğu için başlatılamadı:
\WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM

Google'dan baktığımda herkes kurulum CD'sinden bir şekilde kurtarmış ama asıl sorun 7 yıllık bir bilgisayarın kurulum CD'si kim bilir nerede... CD olmadan nasıl kurtarabilirim? Teşekkürler.

Bir CD'ye veya USB'ye format dosyalarını uyarla yeniden formatla istersen. Bilgisayarın çok eski değilse Windows 10 elinden öper.

Bir CD'ye veya USB'ye format dosyalarını uyarla yeniden formatla istersen. Bilgisayarın çok eski değilse Windows 10 elinden öper.
Bir yerden korsan Windows 7 64 bit CD'si aldım, taktım CD'yi ve bios'tan boot ayarını CD ile seçtim ancak yine aynı hata. Format nasıl atacağım ben buna?

Bir yerden korsan Windows 7 64 bit CD'si aldım, taktım CD'yi ve bios'tan boot ayarını CD ile seçtim ancak yine aynı hata. Format nasıl atacağım ben buna?
Bilgisayar şuan açılıyor mu ? Sorunsuz işliyor mu ? Eğer şuanlık böyle gidiyorsa yukarıdaki dosyaları ya internetten indirin derim ya da yakındaki güvendiğiniz bir bilgisayarcıya durumu anlatın.

Bilgisayar şuan açılıyor mu ? Sorunsuz işliyor mu ? Eğer şuanlık böyle gidiyorsa yukarıdaki dosyaları ya internetten indirin derim ya da yakındaki güvendiğiniz bir bilgisayarcıya durumu anlatın.
İnternetten çözümü bulamayınca kendi yöntemlerime başvurdum. Bilgisayarın HDD'sini söküp eski bir laptopun HDD'sini taktım ve bilgisayar açıldı. Ama format atılmış gibi hiçbir şey yok. Buradan nasıl kurtaracağım? Olmadı artık sil baştan kullanacağız... Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı