Windows başlatılıyor yazısından sonra ekran kararıyor

SHOCKBLADE

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Dün bilgisayarda oyun oynarken aniden ekran dondu ve karardı sonra PC'yi yeniden baslattim. Windows baslatiliyor diyor sifre girme yeri gelince ses var ekran yok ama güvenli modda baslatinca geliyor ekran. Ne yapmaliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs falan olabilir mi? Güvenli mod Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapın. Olmaz ise CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve sfc/scannow yazın.

Çözülmediyse, sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Virüs falan olabilir mi? Güvenli mod Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapın. Olmaz ise CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve sfc/scannow yazın.

Çözülmediyse, sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

Sistem geri yukleme yaptim olmadi sonra guvenli moddan grafik surucusunu devre disi biraktim acildi ama dediğiniz gibi virüs var ama cok ugrastim gitmiyor pc acilinca internet reklami geliyor hemen dediginiz sfc taramasinida yaptim kaspery fln da yaptim olmadi + hata verdi başlangıç onarimina girdi

Sistem geri yukleme yaptim olmadi sonra guvenli moddan grafik surucusunu devre disi biraktim açıldı ama dediğiniz gibi virüs var ama cok ugrastim gitmiyor PC acilinca internet reklami geliyor hemen dediginiz SFC taramasinida yaptim kaspery falan da yaptim olmadi + hata verdi başlangıç onarimina girdi.

AdwCleaner ve Malwarebytes ile tarama yapın.

Geri
Yukarı