Çözüldü Casper yazısından sonra Windows 7 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Dün yedekleme yapmıştı onu yükleyebilir miyim?

Format atmayı deneyin.

Kardeşim bir de şey oluyor. Açılırken F2ye basıyorum. Windows önyükleme yöneticisine giriyorum. Oradan sistem geri yükleme desem içindeki sosyalar silinir mi?

Sistem geri yükleme değil pardon "bilgisayarınızı onarın"
Sorunu çözdüm teşekkür ederim. Açılırken F2ye basıp nokta girdim. Sırasıyla Boot <F8<bilgisayarı kurtarın<1.siradaki hatalı başlatma seçeneğine tıkladım 1 saat bekledikten sonra aynı kapandığı gibi açıldı. Ama bilgisayarım daha yavaş eskisinden olsun buna da şükür.
Hocam, RAM kaynaklı olabilir. İki tane ise tek olarak deneyin.

Bilgisayarda bir oyunu kurarken "isnativevhd yordam giriş noktası bulunamıyor, kernell32.dll dinamik bağlantı kütüphanesi..." Gibi bir hata vermişti. İnternetten çözümü buldum ve kernell32.dll indirip system32 içine kopyala ve değiştir dedim. Eski kernell32yi masaüstüne atmıştım. System32 de değişiklik yapmak için kullanıcıya izin de vermiştim. Sonra bir şey yoktu ama kapatıp açtığımda Casper yazısından sonra kendi kendine kapanıp tekrar açılıyor böyle devam ediyor.PC masaüstü Windows 7 ulti

Dün yedekleme yapmıştı onu yükleyebilir miyim?

Format atmayı deneyin.

Kardeşim bir de şey oluyor. Açılırken F2ye basıyorum. Windows önyükleme yöneticisine giriyorum. Oradan sistem geri yükleme desem içindeki sosyalar silinir mi?

Sistem geri yükleme değil pardon "bilgisayarınızı onarın"
Sorunu çözdüm teşekkür ederim. Açılırken F2ye basıp nokta girdim. Sırasıyla Boot <F8<bilgisayarı kurtarın<1.siradaki hatalı başlatma seçeneğine tıkladım 1 saat bekledikten sonra aynı kapandığı gibi açıldı. Ama bilgisayarım daha yavaş eskisinden olsun buna da şükür.

Çözüm

Geri
Yukarı