Windows Boot Manager hatası

eneserdem6707

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar her zamanki gibi bilgisayara format atıyordum C diskini Full sildim (içerisinde sistem vardı) ondan sonra başka aşamaya geçtim orada bir hata verdi. Onu çözeyim derken yanlışlıkla bilgisayarı kapattım. Açtığımda bu hata geldi. Ne yapacağım?

Dosya Ekleri

• 20240115_202124.jpg
    20240115_202124.jpg
    165 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba arkadaşlar her zamanki gibi bilgisayara format atıyordum C diskini Full sildim (içerisinde sistem vardı) ondan sonra başka aşamaya geçtim orada bir hata verdi. Onu çözeyim derken yanlışlıkla bilgisayarı kapattım. Açtığımda bu hata geldi. Ne yapacağım?
USB ile tekrardan kur. USB yoksa USB bulman lazım bir yerden.

Tam olarak diske yazmamış olabilir Windows'u ve bu sebepten ötürü hata alıyor olabilirsiniz. Tekrardan format atma ekranına gelip aynı şekilde format atmayı deneyin.

Tam olarak diske yazmamış olabilir Windows'u ve bu sebepten ötürü hata alıyor olabilirsiniz. Tekrardan format atma ekranına gelip aynı şekilde format atmayı deneyin.
Windows'u değil Boot dosyasını tam yazmamış. Yani sistemin bu işletim sistemini önyükleyebilmsi için gereken dosyalar.

USB ile tekrardan kur. USB yoksa USB bulman lazım bir yerden.

USB de zaten Windows 10 kurulu BIOS'tan girdim UEFI: Flash Partition 1 seçiyorum fakat yine aynı hatayı veriyor.

UEFI yazısı olmayan sadece flash yazanı seçiyorum onda da şöyle bir hata veriyor.

Dosya Ekleri

• 20240115_203554.jpg
    20240115_203554.jpg
    252,3 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Geri
Yukarı