Windows: "Bu sadece bir başlangıç"

Windows, Twitter adresinden "Bu sadece bir başlangıç. Sırada ne olduğunu görmek için 24 Haziran'da saat 11'de ET'yi ayarlayın." içerikli bir Tweet paylaştı. Yani Windows 11 doğrulandı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnşallah güzel arayüz, stabil, hızlı, optimize. Bir işletim sistemiyle çıkar bu sefer Microsoft. Windows 10 gibi boşta 1 GB RAM yiyen bir işletim sistemi yapmaz umarım.
1GB RAM yemiyor. Benim bilgisayarımda Defender kapalı olmasına rağmen 3.5GB RAM yiyor.
Düzeltme: Üstelik tüm RAM yiyen ayarları kapattım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evdeki tarihi eser 80GB HDD'ye kurmayı deneyeceğim. Acaba ne olacak?
IMG_20210615_231818.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows, Twitter adresinden "bu sadece bir başlangıç. Sırada ne olduğunu görmek için 24 Haziran'da saat 11'de Et'yi ayarlayın." içerikli bir tweet paylaştı. Yani Windows 11 doğrulandı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Makine çevirisi harikaymış bu arada :D

Yeni işletim sistemleri her halükarda daha yeni donanımlar istiyor. Kullandığımız telefonlar çoğu kişide iyi veya orta kalite olduğu için telefonlarda bu tarz ağırlık hissi oluşmuyor ancak çoğu bilgisayar eski olduğu için yeni işletim sistemleri özellikle düşük sistemlerde kullanılmak için kırpılmadıysa ister Windows ister macOS ister Linux olsun yavaş çalışacaklardır.

1GB RAM yemiyor. Benim bilgisayarımda Defender kapalı olmasına rağmen 3.5GB RAM yiyor.
Düzeltme: Üstelik tüm RAM yiyen ayarları kapattım.
Kafayı yedirtiyor bu. Arkada hiçbir şey açık değilken 4 gb RAM tüketiyor bilgisayar. Bir noktadan sonra arka plan işlemleri yığılıyor 6-7 gb'a kadar çıkıyor RAM kullanımı. Kullanım halindeyken arkada çalışan uygulamaları elden geçirmek gerekiyor sürekli.

Kafayı yedirtiyor bu. Arkada hiçbir şey açık değilken 4 gb RAM tüketiyor bilgisayar. Bir noktadan sonra arka plan işlemleri yığılıyor 6-7 gb'a kadar çıkıyor RAM kullanımı. Kullanım halindeyken arkada çalışan uygulamaları elden geçirmek gerekiyor sürekli.
Umarım Windows 11 bu şekilde olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı