"Windows çekirdek olmayan sürümünü çalıştıran bilgisayarda hata metnini görüntülemek için" mesajı nedir?

Vegas

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, Windows lisansı hem etkin hem etkin değil olarak görünüyor buradaki konuyu çözmeye çalışırken CMD açıp konsola slmgr /xpr komutunu yazdım ve bu mesaj çıktı karşıma. Bu ne demek?

1634326811872.png

Ek olarak:

1634326836523.png

Lisanslanmıştır yazıyor fakat

1634326875930.png

Bu hata var. Ayrıca Windows'u Etkinleştir mesajı yok, aynı zamanda Kişiselleştirme yapamıyorum, etkinleştir diyor. Sorunu bir türlü anlamadım.

Olaylar nasıl gerçekleşti: Yeni bir SSD aldım ve sisteme bağladım. SSD üzerine Windows 11 kurulumu gerçekleştirdim. Anahtarı kurulum esnasında girdiğimde devam etti ve Windows 11 kuruldu. Masaüstünde Windows'u etkinleştir mesajı yoktu ve Winver komutunu çalıştırdığımda lisanslanmıştır mesajını görüyordum. PC kullanmaya devam ederken kişiselleştirmek için kişiselleştirme menüsüne girdim fakat "Windows'u Etkinleştirmelisiniz" mesajını gördüm.

Ardından Windows 10 Pro sürümüne tekrar temiz kurulum yaptım fakat değişen bir şey olmadı. Ayrıca bu esnada diğer diskte farklı Windows kuruluydu fakat PC açıldıktan sonra diski biçimlendirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı