Windows çok fazla yer kaplıyor

LeF

Centipat
Daha fazla  
1676731486451.png

Fotoğrafta olan gibi bir Windows dosyası 100 GB'a yakın derecede yer kaplıyor. Windows kuralı 2 ya da 3 ay oldu, hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Birden bakayım dediğimde ise böyle bir şey gördüm. Sizce bu ne olabilir?

Dosya Ekleri

• 1676731425589.png
    1676731425589.png
    44 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1673912

Fotoğrafta olan gibi bir Windows dosyası 100 GB'a yakın derecede yer kaplıyor. Windows kuralı 2 ya da 3 ay oldu, hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Birden bakayım dediğimde ise böyle bir şey gördüm. Sizce bu ne olabilir?
Bu Delivery Optimization = Teslimat Optimizasyonudur, teslimat optimizasyonu ise, "Teslim Optimizasyonu, önceden indirilmiş Windows güncellemelerinin ve uygulamalarının parçalarını indirip yerel ağınızdaki ve İnternet'teki cihazlara yüklemenizi sağlar . Eşler arası bir hizmet olarak çalışır" şeklinde söylenebilir, bu dosyayı silin, silmenizi öneriyorum ama bilgisayarınıza bir şey olmayacağını garanti edemem, benim windowsumda öyle bir dosya yok açtım baktım, benim bilgisayarda bi sıkıntı yok sizin bilgisayarda da bişey olmaz silerseniz..

Bu delivery optimization = teslimat optimizasyonudur, teslimat optimizasyonu ise, "teslim optimizasyonu, önceden indirilmiş Windows güncellemelerinin ve uygulamalarının parçalarını indirip yerel ağınızdaki ve ınternet'teki cihazlara yüklemenizi sağlar. Eşler arası bir hizmet olarak çalışır" şeklinde söylenebilir, bu dosyayı silin, silmenizi öneriyorum ama bilgisayarınıza bir şey olmayacağını garanti edemem, benim Windows'umda öyle bir dosya yok açtım baktım, benim bilgisayarda bir sıkıntı yok sizin bilgisayarda da bir şey olmaz silerseniz.

Dosyayı sildim ve bilgisayarıma herhangi bir şey olmadı ve herhangi bir boş yerde açılmadı galiba kullandığım uygulamada oluşan bir hataymış yine de vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı