Windows Defender aktifleşmiyor

Makaleler
3
Yer
Mersin
Anti virüs yazılımlarını silip Windows Defender'ı açmaya çalışıyorum fakat aktifleşmiyor. Kayıt defterindeki ayarları da yaptım.

asdasd.jpg

Bildirim alanından Windows Defender'ı açmak için tıklayın bildirimine girince de bu uyarı çıkıyor
dsd.jpg

Konuyu açtıktan sonra güncellemeleri denetledim; herhangi bir şey indirmedi ama sonrasında gerçek zamanlı koruma aktifleşti. Şu an saat simgesinde Windows Güvenliği simgesi görünüyor ama tıklayınca Defender yerine Windows Güvenliği sayfası açılıyor. Ayrıyeten Defender güncellemelerini denetlemeye çalışırken uzun sürüyor ve ben de iptal ediyorum. winupdatefix_1.3 diye bir kurulum indirdim ama otomatik yazan düğmeler çıkmadığı için basılmıyor.

dsdssaaa.jpg

Anladığım kadarıyla siz işletim sistemini mıncıklamayı seviyorsunuz. O kadar çok mıncıklarsanız mutlaka bir yerler karışır. Arada format iyidir tavsiye ederim.

Anladığım kadarıyla siz işletim sistemini mıncıklamayı seviyorsunuz. O kadar çok mıncıklarsanız mutlaka bir yerler karışır. Arada format iyidir tavsiye ederim.
Güncellemeleri kapatmıştım da tekrar açmaya çalışırken ufak sorun oldu. wupdate adında bir reg ve cmd komutu indirdim ve şu an güncellemeleri çekiyor. Windows Defender da çalışıyor ama tıklayınca uygulama olarak açılmıyor onu anlamadım işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı