Windows Defender çok az dosya tarıyor

Virüs var mıymış acaba bitince yazar mısınız? Merak ettim ben de.

1677783492815.png

Hala tarama yapmaya devam ediyor ve bayağı istediğim rakamları görmeye başladı. Gerçekten başarılı bir yazılımmış. %29 da olmasına rağmen 300binden fazla taradı Bitince inceleyip bilgilendireceğim.

Eki Görüntüle 1687879

Hala tarama yapmaya devam ediyor ve bayağı istediğim rakamları görmeye başladı. Gerçekten başarıkı bir yazılımmış. Bitince inceleyip bilgilendireceğim.
Kaspersky bu işin piridir. Sistemi de fazla yormaz üstelik. Memnun kaldıysanız Defender yerine Kaspersky kullanabilirsiniz rahatça.

Kaspersky bu işin piridir. Sistemi de fazla yormaz üstelik. Memnun kaldıysanız Defender yerine Kaspersky kullanabilirsiniz rahatça.

Öyle yapmayı planlıyorum. Çok teşekkür ederim. Microsoft bakana kadar 1 ay geçecekti muhtemelen bende formatlamış olacaktım. Vallahi Technopat olmasa işimiz harap. 😂

1677784987708.png

Hayatımda bu kadar dosya taramamıştım hiç. Bir sorun bulmadı çok şükür. Artık daha güvenli olduğumu biliyorum içim rahatladı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı