Windows Defender düzgün çalışmıyor

Artoryus

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
boş adam
Bilgisayarı yeni sıfırladım. PC'yi açtığım zaman Defender NVIDIA sürücümü virüs olarak algılıyor (düşük ihtimal yazıyor). Oyuna girdiğim zaman Easy Anti-Cheat'i virüs olarak algılıyor bunları izin ver olarak ayarladığımda bir sorun yok ne yapabilirim?

Bilgisayarı yeni sıfırladım. PC'yi açtığım zaman Defender NVIDIA sürücümü virüs olarak algılıyor (düşük ihtimal yazıyor). Oyuna girdiğim zaman Easy Anti-Cheat'i virüs olarak algılıyor bunları izin ver olarak ayarladığımda bir sorun yok ne yapabilirim?

Windows Defender kullanmamak başka antivirüs kullan.

Defender'ı kapatabilirsiniz ya da istisna kısmına o dosyaları ekleyebilirsiniz.

Defender'ı kapatmak için, disable Windows Defender'a tıklayın:

Windows Defender'ı kapatmaya yönelik olduğu için, istenmeyen yazılım olarak algılayabilir. İstisna olarak ekleyin ya da korumayı devre dışı bırakın.

Eğer, Windows Defender'ı sevmiyorum ve beni virüsten koruyacak hafif bir antivirüs istiyorsan:

NVIDIA'yı algılıyor Easy Anti-Cheat'ı algılıyor svchost.exe var onu bile düşük tehtidli virüs demiş XD

NVIDIA'yı algılıyor Easy Anti-Cheat'ı algılıyor svchost.exe var onu bile düşük tehtidli virüs demiş.

Belki, svchost.exe gerçekten virüs olabilir. Önerdiğim antivirüs ve antimalwareyazılımları ile tarama yapabilirsiniz.

1653206518086.png

Hayır daha yeni sıfırladım bilgisayarımı.

Dosya Ekleri

• 1653206483160.png
    1653206483160.png
    33,2 KB · Görüntüleme: 18
Evet izin verdim ama neden olduğu aklıma takıldı.

Zararlı olarak algılamamış ama öneri vermiş olabilir. Defender zaten yeterince iyi bir koruma sağlamıyor, yanlış tespit etme oranı gayet yüksek. Kısacası, takmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı