Çözüldü Windows Defender gecerli tehdit var uyarisi veriyor ama bulamiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lavealts

Centipat
Arkadaşlar, ne kadar tarama yapsam da "Geçerli Tehditler" yazısının solunda kırmızı işaret kalıyor ve hiçbir tehdit bulmuyor? Ne yapabilirim buna?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    76,5 KB · Görüntüleme: 285
Son düzenleyen: Moderatör:
Koruma geçmişine gelin ve geçerli tehdite tıklayıp karantinaya al seçeneğini seçin. Eğer sorun düzelmezse bu cihazda izin ver seçeneğini seçin.

Bende de yapıyor şu aralar bunu. Olmayan bir virüsü var gibi gösteriyor ve dosya konumunda o isimle bir dosya da bulunmuyor. Malwarebytes, Hitman, Kaspersky gibi ürünlerle de taradım temiz gösteriyor. Yazılımsal hata olduğunu düşünüyorum.

Var demiyor, olabilir diyor. Eğer şüpheli bir indirme veya dosya aktarımı yapmadıysanız tehdit olacağını düşünmüyorum, zaten taramadan sonra da tehdit bulmuyor. İçiniz rahat olacaksa 3. parti bir virüs programı ile tarama yapmanızı önerebilirim.

Koruma geçmişine gelin ve geçerli tehdite tıklayıp karantinaya al seçeneğini seçin. Eğer sorun düzelmezse bu cihazda izin ver seçeneğini seçin.

Bende de yapıyor şu aralar bunu. Olmayan bir virüsü var gibi gösteriyor ve dosya konumunda o isimle bir dosya da bulunmuyor. Malwarebytes, Hitman, Kaspersky gibi ürünlerle de taradım temiz gösteriyor. Yazılımsal hata olduğunu düşünüyorum.
Dedikleriniz yaptım fakat sorun devam ediyor hala
Var demiyor, olabilir diyor. Eğer şüpheli bir indirme veya dosya aktarımı yapmadıysanız tehdit olacağını düşünmüyorum, zaten taramadan sonra da tehdit bulmuyor. İçiniz rahat olacaksa 3. parti bir virüs programı ile tarama yapmanızı önerebilirim.
Süpheli bir indirme yaptım 3 part virüs programı indirdim ve sorun çözülmedi malesef

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    77,3 KB · Görüntüleme: 215
Keylogger olarak tanımlamış gerçekten ciddi bir durum. Bu sorun çözülene kadar değerli hesaplarınıza giriş yapmayın, kredi kartı numaralarınızı klavye ile girmeyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı