Windows Defender her şeyi engelliyor

EmirDulgun

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlarım mesela Denetim Masası'ndan bir şey siliyorum, harddiskvolume3 virüsü hatası veriyor ama bende 2 tane SSD var. Steam'de bir oyunu açıyorum belgelerimdeki Save klasörüne erişmek istiyor ama virüs deyip belgelerime erişmesi için izin falan istiyor, ne yapmam lazım? Artık sinir bozucu hal almaya başladı.

Dosya Ekleri

• z1.PNG
    z1.PNG
    42 KB · Görüntüleme: 92
  • z2.PNG
    z2.PNG
    44,3 KB · Görüntüleme: 85
  • z3.PNG
    z3.PNG
    43,7 KB · Görüntüleme: 69
  • z4.PNG
    z4.PNG
    52,1 KB · Görüntüleme: 99
Arkadaşlarım mesela Denetim Masası'ndan bir şey siliyorum, harddiskvolume3 virüsü hatası veriyor ama bende 2 tane SSD var. Steam'de bir oyunu açıyorum belgelerimdeki Save klasörüne erişmek istiyor ama virüs deyip belgelerime erişmesi için izin falan istiyor, ne yapmam lazım? Artık sinir bozucu hal almaya başladı.

Koruma düzeyini en üst seviyeye çekmişsiniz, düşürmenizi tavsiye ederim. Eğer başka bir Anti-Virüs'ünüz varsa Windows AV'yi direk kökünden silmek için çözümler var internette araştırın.

Şu an bir ayrıntı fark ettim "Yöneticiniz bir işlemi engelledi" yazıyor. Başka AV'ler yardımıyla bilgisayarınızda virüs taraması yaptırsanız iyi olabilir.

Ben en ufak engellemeye tahammul edemediğimden ötürü hep kapatıyorum. Ben kapatıyorum o açılıyor. Eğer bilgisayara virüs sokmayacağınıza eminseniz kapatabilirsiniz.

Ntlite ile sistemden organ söker gibi sökmeden Windows adam olmuyor malesef, defender kaldırınca arama çalışmıyor ama ctfmon.exe ile düzeliyor. Ben Windows 10'u başka şekilde kullanmıyorum ,kendimize yazık ediyoruz

Yeni konular

Geri
Yukarı