Çözüldü Windows Defender kapanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mecit Türker

Kilopat
Merhaba, Windows Defender'i elle kapatamıyorum, komut ile kapatamıyorum. Defender remover ve Controller programlarını indirdiğim gibi siliyor, Denetim Masası'ndan bir programa izin vereyim dedim ayarları değiştire tıkladığımda hiçbir şey olmuyor. Launcher siliyor, oyuna güncelleme atamıyorum, ne denediysem olmadı. kullanıcı hesaplarına kullanıcı administör olarak görünüyor ama hiçbir şeyi değiştiremiyorum, Regedit'den DisableAntiSpyware gibi bir komut vardı onu ekleyince komutu siliyor.

1708279476196.png

Çözüm
Hesapların ikisini sildim biri hesap silme yerinde görünmüyor hesapları silme sonraki iş ama Windows'tan sıfırlayın derken orasını anlamadım neyi sıfırlıyorum ve wsn devre dışıymış zaten baktım.

Windows ayarında PC sıfırlama var ona basın. Çözümünü bulamadım 2 3 yöntemi de gösterdim bilmiyorum vallahi.
Görev yöneticisine girin başlat yerinde Windows Security notification var. Onu devre dışı bırakın tekrar silmeyi deneyin.

Orada yoksa bilmiyorum olmuyorsa hesapları kaldırın admin yetkinde var hesap açtık Windows'tan sıfırlayın bence.
hesapların ikisini sildim biri hesap silme yerinde görünmüyor hesapları silme sonraki iş ama windowsdan sıfırlayın derken orasını anlamadım neyi sıfırlıyorum ve WSN devre dışıymış zaten baktım

Hesapların ikisini sildim biri hesap silme yerinde görünmüyor hesapları silme sonraki iş ama Windows'tan sıfırlayın derken orasını anlamadım neyi sıfırlıyorum ve wsn devre dışıymış zaten baktım.

Windows ayarında PC sıfırlama var ona basın. Çözümünü bulamadım 2 3 yöntemi de gösterdim bilmiyorum vallahi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Sıfırladım dosyalarım duruyor sorun çözüldü ama 20-30 tane programı ve sürücüleri yeniden yüklemem gerekiyor Windows kafayı yemiş ondan kapatamıyordum Windows'un kafayı yemesinin en olası nedeni sanırım AMD kart ile NVIDIA RTX modlu bir oyunu açmıştım orada bir sürü şey çökmüştü ama Windows'un kafayı yediğini düşünmedim

Sıfırladım dosyalarım duruyor sorun çözüldü ama 20-30 tane programı ve sürücüleri yeniden yüklemem gerekiyor Windows kafayı yemiş ondan kapatamıyordum Windows'un kafayı yemesinin en olası nedeni sanırım AMD kart ile NVIDIA RTX modlu bir oyunu açmıştım orada bir sürü şey çökmüştü ama Windows'un kafayı yediğini düşünmedim.

Çözmenize sevindim hocam iyi forumlar.

windows nasıl kafayı yemişse sıfırlamadan önce virüs olarak gördüğü dosyayı şimdi tarattım virüs tespit etmedi her şeyi virüs olarak algılıyordu

Arkadaşlar siz siz olun AMD kartla NVIDIA RTX modu kurulmuş NFS Underground 2 açmayın

Yeni konular

Geri
Yukarı