Windows Defender kapatma

alpeeer

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayarımı çok temiz kullandıgıma inanıyorum. Defender'i nasıl kapatabilirim? görev çubugunda falan. ben bir video izlemiştim flash belleğe yazılım yükleyip bir işletim sistemine girip dosyayı siliyordu fakat şimdi videoyu bulamadım.

Not: Regedit veya ayarlardan bahsetmeyin çalışmıyor onlar.

Ne kadar "temiz" kullanırsanız kullanın. İnternet ortamında bilgisayarla geziyorsanız antivirüs gereklidir.

Daha az sistem kaynaklarını tüketen bir antivirüs tercih edin, Windows Defender kendisini sisteme başka antivirüs kurulduğu için otomatik olarak kapatacaktır.

Arkadaşlar ben bilgisayarımı çok temiz kullandıgıma inanıyorum. Defender'i nasıl kapatabilirim? görev çubugunda falan. ben bir video izlemiştim flash belleğe yazılım yükleyip bir işletim sistemine girip dosyayı siliyordu fakat şimdi videoyu bulamadım.

Not: Regedit veya ayarlardan bahsetmeyin çalışmıyor onlar.

Temiz kullanmak ve antivirüsü kapatmayı istemek? Aradaki bağı anlayamadım?
Sen temiz kullanıyor olabilirsin ama temiz kullanmayan bir çok insan var. Ve sen internette dolaşırken o "kişilerden birine" denk gelebilirsin değil mi?

Harici antivirüs kullanarak kapatabilirsin. Ben temiz kullanıyorum diye bir şey yok. Sen bir şey indirmeden bile, bilgisayarına zararlı bulaştırabilirler. O yüzden ücretli ya da ücretsiz Kaspersky öneririm. Kaynak tüketimi Defender göre daha iyidir. Defender bellek şiştiği zaman, genellikle bunu temizleyemiyor.

Temiz kullanmak ve antivirüsü kapatmayı istemek? Aradaki bağı anlayamadım?
Sen temiz kullanıyor olabilirsin ama temiz kullanmayan birçok insan var. Ve sen internette dolaşırken o "kişilerden birine" denk gelebilirsin değil mi?

Kanka, konudan çok uzaklaşmışsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka, konudan çok uzaklaşmışsın.

Konudan uzaklaşan ben değilim KANKA, sensin. Temiz bilgisayar kullanmak ne demek? Onu anlamadım.

Bilgisayarına hiçbir şey kurup kaldırmıyorsun, internete girmiyorsun, bilgisayarın kablolu ya da kablosuz hiçbir ağa kayıtlı değil, USB ya da hiçbir harici aygıt bilgisayarına takılı değil? Bunu mu demek istiyorsun? Demek istediğin bu ise Windows Defender'den nasıl kurtulacağını anlatabilirim. Ama bu dediklerimden herhangi birini yapıyorsan, kesinlikle ve kesinlikle konudan uzaklaşan sensin demektir. 😂😂😂

Konudan uzaklaşan ben değilim KANKA, sensin. Temiz bilgisayar kullanmak ne demek? Onu anlamadım.

Bilgisayarına hiçbir şey kurup kaldırmıyorsun, internete girmiyorsun, bilgisayarın kablolu ya da kablosuz hiçbir ağa kayıtlı değil, USB ya da hiçbir harici aygıt bilgisayarına takılı değil? Bunu mu demek istiyorsun? Demek istediğin bu ise Windows Defender'den nasıl kurtulacağını anlatabilirim. Ama bu dediklerimden herhangi birini yapıyorsan, kesinlikle ve kesinlikle konudan uzaklaşan sensin demektir. 😂😂😂
temiz şu anlamda benim bilgisayarda bilmediğim kaynaklardan hiç birşey indirmiyorum tek yaptığım şey steamden oyun indirmek ve google chromede ya instagrama girmek yada youtube kısaca bu
Ne kadar "temiz" kullanırsanız kullanın. İnternet ortamında bilgisayarla geziyorsanız antivirüs gereklidir.

Daha az sistem kaynaklarını tüketen bir antivirüs tercih edin, Windows Defender kendisini sisteme başka antivirüs kurulduğu için otomatik olarak kapatacaktır.
reis ben bilgisayarı antivirüssiz kullanmak istiyorum ztn yaptıgım tek şey steamde oyuna girmek veyada googleda instagrama filen giriyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı