Windows Defender mı Norton 360 for gamers mı?

W.White

Centipat
Arkadaşlar merhaba;

Windows 11 Pro ile gelen Windows deffender antivirüs programını kullanmaktaydım, Monster Notebook bana 1 yıllık Norton 360 for gamers hediye etti, sizce Norton kursam daha mı iyi yoksa deffender yeterli mi? Performansa iyi kötü etki eder mi? Virüs ve koruma konusunda hangisi önde?

Deneyim ve bilginiz dahilinde cevaplarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba;

Windows 11 Pro ile gelen Windows deffender antivirüs programını kullanmaktaydım, Monster Notebook bana 1 yıllık Norton 360 for gamers hediye etti, sizce Norton kursam daha mı iyi yoksa deffender yeterli mi? Performansa iyi kötü etki eder mi? Virüs ve koruma konusunda hangisi önde?

Deneyim ve bilginiz dahilinde cevaplarınızı bekliyorum.
Kaspersky hediye etselerdi keşke
Kaspersky Norton'dan daha önde çünkü

Bitince kasperskya geçersin Norton'da idare eder ama Norton McAfee Avast gibi uygulamalar bir tık sıkıntı çıkarabilir Norton'da açık bulunmuştu ama sıkıntı çıkarmaz.

Kaspersky daha önde ise onu almam daha mantıklı mı yoksa bu bitince mi alayım? Korunma benim için önemli.

Norton 'u kullanın, Norton bitince de başka Windows Defender'a devam edebilirsiniz. Bilinçli kullanıcıysanız antivirus olmasa bile virüs yemezsiniz zaten. Onun haricinde Windows Defender gayet yeterli.

Norton'u kullanın, Norton bitince de başka Windows Defender'a devam edebilirsiniz. Bilinçli kullanıcıysanız antivirus olmasa bile virüs yemezsiniz zaten. Onun haricinde Windows Defender gayet yeterli.

Normalde bilinçliyim ve kolay kolay virüs yemem ama ne olur ne olmaz güvende olmak önemli.

Bedavaysa kullanın hocam beğenmezseniz kaldırırsınız. Para verip memnun kalmamak, iadeyle uğraşmak vs. var.

Geri
Yukarı