Windows Defender Nasıl Kapatılır ?

Dediğiniz yöntemi uyguladım fakat çalışmaya devam ediyor.
İşlemleri yönetici olarak yapıyor olmalısınız. Yönetici olarak yaptığınızdan emin misiniz ?
Windows Defender Nasıl Devre Dışı Bırakılır?
regedit'i yönetici olarak açıp tekrar deneyin.
---------------------------------------------------------------------------------
Bunu deneyebilirsin. Yönetici olarak.
Reg add "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender" /v DisableAntiSpyware /t REG_DWORD /d 1 /f

----------------------------------------------------------------------------------

Veya;
Yönetici olarak komut istemi'ni açın ve şunu yazın: gpedit.msc
Bilgisayar yapılandırması'na git => Yönetim şablonları => Windows bileşenleri => Windows Defender

Windows Defender'a çift tıklatın. Buradan ister kapatın ister açın. uygula deyip çıkın.

Regedit dosyası güvenli mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemleri yönetici olarak yapıyor olmalısınız. Yönetici olarak yaptığınızdan emin misiniz ?
Windows Defender Nasıl Devre Dışı Bırakılır?
regedit'i yönetici olarak açıp tekrar deneyin.
---------------------------------------------------------------------------------
Bunu deneyebilirsin. Yönetici olarak.
Reg add "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender" /v DisableAntiSpyware /t REG_DWORD /d 1 /f

----------------------------------------------------------------------------------

Veya;
Yönetici olarak komut istemi'ni açın ve şunu yazın: gpedit.msc
Bilgisayar yapılandırması'na git => Yönetim şablonları => Windows bileşenleri => Windows Defender

Windows Defender'a çift tıklatın. Buradan ister kapatın ister açın. uygula deyip çıkın.
Evet. Yönetici olarak denedim. Sonuç aynı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı