Windows Defender sayfası boş

skressor

Centipat
Daha fazla  
Windows Güvenlik duvarına virüs ve tehdit korumasını kapatmak için girmeye çalıştığım zaman sayfada hiçbir şey çıkmıyor. Kullanıcı hesabını yönetici yaptım, regedit'ten ''disableantispyware'' dosyasını sildim internetteki çoğu çözümü denedim ama virüs ve tehdit korumasını açamadım. Benzer bir sorunla karşılaşan ya da sorunun çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Not: Windows'u bugün güncelledim. Güncellemeden sonra ilk defa girdiğimde böyle bir sorunla karşılaştım.

Dosya Ekleri

• Windows Güvenliği 4.09.2021 19_05_37.png
    Windows Güvenliği 4.09.2021 19_05_37.png
    135,9 KB · Görüntüleme: 55
Oyun veya başka bir amaçla düzenlenmiş(modlanmış) bir Windows sürümü kullanıyorsanız performans kazanımı için kaldırılmış olabilir. Eğer orijinal bir sürüm kullanıyorsanız Komut Istemi'nde sfc /scannow komutunu kullanıp düzeltip düzeltmediğine bakın. Ayarlarda da bir düzeltme aracının olduğunu hatırlıyorum. Eğer düzeltmediyse bir USB belleğe Windows 10 ISO'sunu boot edebilir hale getirip içindeki onarım aracını kullanın. Üçüncü parti tamir yazılımlarını oluşturabileceği güvenlik risklerinden dolayı kullanmaktan sakınmanızı tavsiye ediyorum. En son çözüm olarak ne kadar söylemeyi pek sevmesem de hiçbiri çözüm olmadıysa format atmak kesin çözüm.

Oyun veya başka bir amaçla düzenlenmiş(modlanmış) bir Windows sürümü kullanıyorsanız performans kazanımı için kaldırılmış olabilir. Eğer orijinal bir sürüm kullanıyorsanız Komut Istemi'nde sfc /scannow komutunu kullanıp düzeltip düzeltmediğine bakın. Ayarlarda da bir düzeltme aracının olduğunu hatırlıyorum. Eğer düzeltmediyse bir USB belleğe Windows 10 ISO'sunu boot edebilir hale getirip içindeki onarım aracını kullanın. Üçüncü parti tamir yazılımlarını oluşturabileceği güvenlik risklerinden dolayı kullanmaktan sakınmanızı tavsiye ediyorum. En son çözüm olarak ne kadar söylemeyi pek sevmesem de hiçbiri çözüm olmadıysa format atmak kesin çözüm.
Windows 10 education kullanıyorum. Hesap türü yönetici. ''You must be adminstaror running a console session in order to use the sfc utility'' yazısı çıktı.

Education Edition hakkında hiçbir bilgim yok. Elime hiç geçmedi. Okul yönetimi ile konuşmanızı veya direkt Defender'i kullanmayı bırakmanızı tavsiye ederim. Eğer böyle bir zorunluluğunuz yoksa Windows'un bireysel sürümlerini kurun.

Geri
Yukarı