Windows Defender tam olarak taramıyor

VreaXC

Femtopat
Daha fazla  
Bir virüs taraması yapayım dedim tam tarama yaptım tehtit bulunmadı diye yazı da çıktı hatta ama gördüğüm kadarıyla tarama çizgisi tam olarak dolmadan bu işlemi bitiyor ayrıca eğer yanlış görmediysem çevrimdışı taramada da %92 gibi bir oranda direk bitirdi normal midir bu?

Normal değil Kaspersky ile tarama yap.
Şöyle ki KasperSky'ı indirdim anca Avira diye bir program yüklemiştim zamanında bana diyor ki Uyumsuz yazılım tespit edildi diyor kaldır diyorum yeniden başlatıyor sonra gene aynısını diyor bir türlü o avira kalkmıyor nasıl olacak yani silmeyip geçebiliyorum öyle bir seçenekte var
Normal değil Kaspersky ile tarama yap.
Yani daha doğrusu yeniden başlatsam bile otomatik kurulum ekrarında sorun yaratıyor

Şöyle ki Kaspersky'ı indirdim anca Avira diye bir program yüklemiştim zamanında bana diyor ki uyumsuz yazılım tespit edildi diyor kaldır diyorum yeniden başlatıyor sonra gene aynısını diyor bir türlü o Avira kalkmıyor nasıl olacak yani silmeyip geçebiliyorum öyle bir seçenekte var.

CCleaner gibi ek kaldırma programları ile antivirüsünüzü kaldırıp, bütceniz var ise ücretli sürümü yok ise Kaspersky Free clod kullanmanızı ve taratmanızı öneriyorum.

Geri
Yukarı