Çözüldü Windows Defender uTorrent'a izin vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NotYiit

Hectopat
Yer
de_dust2
Daha fazla  
Herkese selam,

Bilgisayarıma UTorrent'i kurmaya çalıştığımda Windows Defender izin vermiyor. Kapatıp tekrar denedim ama yine izin vermedi. Bildiğiniz farklı bir çözüm yolu var mıdır acaba?

1123.PNG

Çözüm
Arkadaşlar kesin çözümü buldum galiba. Virüs ve Tehdit ayarları kısmına girip Dışlamalar'dan "Dışarıda bırakılanları ekle veya kaldır"a basıp oradan ne yüklemek istiyorsanız onu seçin.
Herkese selam,

Bilgisayarıma UTorrent'i kurmaya çalıştığımda Windows Defender izin vermiyor. Kapatıp tekrar denedim ama yine izin vermedi. Bildiğiniz farklı bir çözüm yolu var mıdır acaba?

Eki Görüntüle 779349
"Ayarlar> Uygulamalar> Uygulamaların alınacağı yeri seçin" kısmından "herhangi bir yere" seçeneğini aktif hale getirin.
"Ayarlar> Güncelleştirme ve Güvenlik" sayfasına ilerleyin. "Windows Güvenliği" sekmesine giriş yapın ve "Virüs ve tehdit" sayfasına ilerleyin. "Ayarları yönet" kısmından bütün seçenekleri kapatın.
Tekrar kurulumu başlatın ve deneyin.

"Ayarlar> uygulamalar> uygulamaların alınacağı yeri seçin" kısmından "herhangi bir yere" seçeneğini aktif hale getirin.
"Ayarlar> güncelleştirme ve güvenlik" sayfasına ilerleyin. "Windows güvenliği" sekmesine giriş yapın ve "virüs ve tehdit" sayfasına ilerleyin. "Ayarları yönet" kısmından bütün seçenekleri kapatın.
Tekrar kurulumu başlatın ve deneyin.

Maalesef denedim ama olmadı.
uTorrent yerine Bit torrent kurmayı dene olmazsa @keremkarakaya arkadaşımızın dediğini yapabilirsin.
uTorrent web yükledim.

Geri
Yukarı