Windows Defender virüs yok ancak virüs buluyor

DİDPOL

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm. Ben yaklaşık 2 hafta önce bir tarama yaptım orada 1 tane virüs buldu. Bir de 1 ay önce yapmıştım orada da buldu. İkisiide bulunduğu klasörden sildim kalıntı kalmadı hatta Malwarebytes ve Kaspersky'dan taradım. Hiçbir şey çıkmadı. Ancak Windows Defender hala onları gösteriyor. Karantinaya al falan diyorum olmuyor.
1. virüs: Win32/Vigua.A
2. virüs: PUABundler:Win32/MediaGet

Arkadaşlar selamünaleyküm. Ben yaklaşık 2 hafta önce bir tarama yaptım orada 1 tane virüs buldu. Bir de 1 ay önce yapmıştım orada da buldu. İkisiide bulunduğu klasörden sildim kalıntı kalmadı hatta Malwarebytes ve Kaspersky'dan taradım. Hiçbir şey çıkmadı. Ancak Windows Defender hala onları gösteriyor. Karantinaya al falan diyorum olmuyor.
1. virüs: Win32/Vigua.A
2. virüs: PUABundler:Win32/MediaGet
İşletim sisteminiz güncel mi? Güncel değilse bu hatayı alıyor olabilirsiniz.

Kaspersky veya Malwarebytes ile tam tarama yapın.

Güncelleme ile alakası yok onun. Şu sıralar sapıttı o. Geçenlerde bir çok rapor alındı. Boş klasörde olmayan dosyayı bile uyarı gösteriyor. Bir dosya bulduğunda manuel silmeyin onu. Bırakın kendi halletsin.

Güncelleme ile alakası yok onun. Şu sıralar sapıttı o. Geçenlerde birçok rapor alındı. Boş klasörde olmayan dosyayı bile uyarı gösteriyor. Bir dosya bulduğunda manuel silmeyin onu. Bırakın kendi halletsin.

Çok sinir bozucu gözüküyor ve hala gitmediler. Yani virüs var mı yok mu?

Virüs falan yok. Geçenlerde de bir arkadaşta aynı silinen dosya için hata verip durdu. Ne yaptıksa çözemedik. Devre dışı bırakıp veya tamamen kapatıp tekrar açarak bir deneme yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı