Windows Defender virüsleri sildi mi?

MustBe

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni PC kurdum flash bellekle eski dosyalarımı attım. Attıktan sonra Windows Defender 3tan virüs buldu. Virüsleri kaldır dedim aam galiba virüsleri silmedi. Görsellerdeki gibi sadece birinde kaldırdı diyor virüs halen bilgisayarımda mevcut mu ve kaldırmak için ne yapmam gerekiyor.

Dosya Ekleri

• 3.PNG
    3.PNG
    12,1 KB · Görüntüleme: 72
  • 1.PNG
    1.PNG
    11,1 KB · Görüntüleme: 66
  • 2.PNG
    2.PNG
    14,6 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky kesin bulur mu? Ve ardından bu uygulamayı silsem PC yavaşlamaz deme.

Dosyalarda ne vardı ona göre taratırsın PC'yi.
Arkadaşlar yeni PC kurdum flash bellekle eski dosyalarımı attım. Attıktan sonra Windows Defender 3tan virüs buldu. Virüsleri kaldır dedim aam galiba virüsleri silmedi. Görsellerdeki gibi sadece birinde kaldırdı diyor virüs halen bilgisayarımda mevcut mu ve kaldırmak için ne yapmam gerekiyor.

Boşuna Kaspersky ile taratma sana diyorum ama dosyalarda ne vardı diye cevap verseydin anlardım neyse eğer doğru düzgün yani rwsim müzik vb varsa taratma bazen virüs olarak algılıyor ama başka bir şeyler varsa Kaspersky ile taratmak yerine kesinlikle format atmalısın.

Son düzenleme:
Dosyalarda ne vardı ona göre taratırsın PC'yi.

Boşuna Kaspersky ile taratma sana diyorum ama dosyalarda ne vardı diye cevap verseydin anlardım neyse eğer doğru düzgün yani rwsim müzik vb varsa taratma bazen virüs olarak algılıyor ama başka bir şeyler varsa Kaspersky ile taratmak yerine kesinlikle format atmalısın.
IDM'nin cracki galiba yıllar öncesinden kalmış. Flash belleği de temizlemem gerekir mi
Kaspersky kesinlikle bulur. İşin bittikten sonra silebilirsin, bir sıkıntı olmaz.
Kasperskyi deneme sürüm tam tarama deme.

IDM'nin cracki galiba yıllar öncesinden kalmış. Flash belleği de temizlemem gerekir mi?

Kaspersky'i deneme sürüm tam tarama demir videoda görmüştüm virüs olarak algılıyordu ama virüs yok diye biliyorum fakat nereden indirdiğine bağlıdır için rahat olmasını istiyorsan Kaspersky ile tarattır. Format atabilirsen ilk tercihin format olsun

Bunlar crack yazılımları nereden indirdiniz?

Korsana destek verilmiyor burda sanırım yardımcı olursam banlarlar ama bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum antivirüs yazılımları crack yazılımlarına virüs derler yani sıkıntı yok.

Bunlar crack yazılımları nereden indirdiniz?

Korsana destek verilmiyor burada sanırım yardımcı olursam banlarlar ama bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum antivirüs yazılımları crack yazılımlarına virüs derler yani sıkıntı yok.

Nasıl yani evet duymuştum fakat virüs bulaşmış daha önceden yüklemiş zaten ban yer miyizki?

Geri
Yukarı