Windows Defender yeterli mi?

Windows Defender yeterli mi tehlikeli virüsleri algılayabiliyor mu? Kullanan var mı?

Bence antivirüs kullanmamak daha iyi şu an da virüslerin büyük kısmı kendini göstermeden çalışabiliyor antivirüslerin tamamının koruması tartışılır. Kendin o linke indirdiğine şeye güveniyorsan kullan devamı antivirüs bulması bence çok ta iyi değil.

malwarebytes ek olarak duruyor herhangi bir olağan üstü durumda kaldırabilir mi?
Tarama amaçlı kullanıyorsanız koruma açısından eksik kalırsınız. Önemli olan virüs bulaştıktan sonra temizleme yapmak değil, bulaşmadan virüsten koruyabilme ve daha sonrasında virüsün silinmesidir. Bu yüzden bir AV'ye yönelmenizi öneriyorum.

Önerilerim:
ESET IS ya da KSC-Free.

Farklı bir maille Free hesap açın. 3 yıl o hesapla koruyor.
vallaha beceremedim ben anlatabilir misin detaylı şekilde?

Tarama amaçlı kullanıyorsanız koruma açısından eksik kalırsınız. Önemli olan virüsbulaştıktan sonra temizleme yapmak değil, bulaşmadan virüsten koruyabilme ve daha sonrasında virüsü silinmesidir. Bu yüzden bir AV'ye yönelmenizi öneriyorum.

Önerilerim:
ESET IS ya da KSC-Free.
kaspersky 3 yıl nasıl oluyor bilginiz var mı peki?

Küçük virüsleri kolayca temizleyebiliyor. Fakat üst düzey virüsler için Malwarebytes veya Kaspersky kullanabilirsiniz. Ben kullanmıyorum çünkü iyi bilgisayar kullandığımı düşünüyorum. Belki sağlam virüs yersem o zaman yüklerim.

Geri
Yukarı