Windows Defender'ın Koruması Nasıldır?

• Konuyu başlatan tpl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 4B

tpl

Kilopat
Daha fazla  
Yeni Windows 10 sürümü kullanıyorum fakat defender yenilenmiş ama şüphelerim va,r kendimce kullanmalı mıyım yoksa başka önerileriniz var mı?

Eğer ne indirdiğinizi ve nereye girdiğinizin farkında olursanız yeterli olur. Gidip de kocaman, ışıklı, yanıp sönen "Download here!" gibi butonlara basmadığınız sürece sisteme kolayca virüs girmez :). Ama yine de güzel bir antivirüs kullanmak iyi olur. Ben şu anda Avast Free Antivirus kullanıyorum. Ücretsiz olmasına rağmen benim işimi gördüğünden ücretli bir antivirüs satın almadım. Ayrıca RAM'i de çok kullanmıyor.

Size bağlı. Dikkatli kullanmazsanız bilgisayarı, hangi antivirüsü kullanırsan kullan, yine bilgisayara virüs girer.

Defender'in korumasını soruyorsanız açıkça iğrençtir. Bitdefender, Kaspersky, Norton gibi güçlü yazılımlar kurun. Ama sisteminiz düşük ise Kaspersky sisteminizin tabiri caizse anasını ağlatır.
Sistemim iyi ve siz yazdıklarınızdan hangisini önerirdiniz? Ben şuan KIS kullanıyorum. Sizin önerdiğiniz en iyisi hangisidir?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı